Світ

Праві партії Євросоюзу об’єднуються в альянс, що це означає?

У липні представники правої політичної фракції в Європі представили спільну заяву. У грудні у Варшаві відбувся з’їзд правих політичних партій країн ЄС. Це може бути першим кроком у формуванні великої консервативної коаліції в Європарламенті.

Джерело: vsirazom.ua

Серед підписантів – лідер Італійської ліги Маттео Сальвіні, прем’єр-міністр Угорщини та лідер «Фідес» Віктор Орбан, лідер головної партії права та справедливості Польщі Ярослав Качинський, а також керівництво «Голосу Іспанії» Сантьяго Абаскаль, Французька політична партія Національні збори Марини Ле Пен, президент Італійського братства Джордж Мелоні та інші.

«У той час, коли глобалісти та європейці, головним представником яких у Франції є Еммануель Макрон, розпочинають Конференцію про майбутнє Європи, яка має на меті збільшити владу європейських органів, ця угода є першим каменем до створення великого союзу у Європарламенті», – зазначають учасники альянсу у своїй декларації.

Якщо націоналістичні сили приєднаються до Європейського Союзу, вони матимуть приблизно 115 учасників. Цей крок зробить групу однією з найбільших політичних груп у Європарламенті. За словами підписантів, «ЄС продовжує йти шляхом федералізму і невпинно віддаляє його від людей, які є ядром нашої цивілізації».

Читайте також:

Вони додали: «Згідно з цим спостереженням, найвпливовіші патріотичні політичні партії на європейському континенті усвідомили важливість об’єднання зусиль, щоб відігравати більшу роль у дискусіях та реформах ЄС». Після підписання декларації всі учасники висловили намір обговорити план подальшої співпраці.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. По-своєму цікава і обнадійлива новина.
    Разом з тим: поживемо – побачимо, як воно там надалі направду відбуватиметься…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!