Християнські новини

Відбулась Всеукраїнська хода на підтримку сімейних цінностей

Багатотисячна хода на захист прав дітей та сім’ї пройшла 3 червня центральними вулицями Києва. Учасники маршу пройшли по вул. Володимирській через Софійську площу до Маріїнського парку із закликами поважати та захищати сімейні цінності. Активісти зазначають, що мета такого заходу – привернення уваги суспільства до проблем сирітства, захисту життя ненароджених дітей та підтримка традиційної родини як союзу чоловіка і жінки.
Участь у заході взяв народний депутат України, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян. Об’єднання відоме тим, що вже протягом багатьох років відстоює у Парламенті та законотворчому процесі духовні, патріотичні, сімейні та моральні цінності.

Більше про сімейні цінності:

Варто зазначити, що до акції долучилися представники різних конфесій, ієрархи Церков, священнослужителі, пастори, активісти просімейних організацій та рухів на захист життя.

r500.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!