СвітХристиянські новини

ООН закликала заборонити психологам та церквам допомагати ЛГБТ повернутися до природної орієнтації

ООН оприлюднила звіт, в якому закликала країни всього світу заборонити практику конверсійної терапії, спрямованої на духовну та психологічну допомогу ЛГБТ розібратися в собі та повернутися до природної орієнтації.
Численні дослідження показують, що гомосексуалістам потрібна психологічна допомога, часто просто розібратись в собі, в причинах або психологічних травмах.

Враховуючи, що основними організаціями, хто надають духовну допомогу представникам ЛГБТ, є церкви, то зрозуміло, що даний заклик ООН торкнеться в першу чергу церков. І не виключено, що запрошення представника ЛГБТ до церкви та духовні консультації з ним можуть трактуватися як репаративна терапія та каратися законом, якщо таке рішення прийме держава.

Ряд медиків, провідних світових психологів вважають гомо-та бісексуальний потяг психічним розладом, який треба лікувати, надаючи таким людям психологічну допомогу. Численні дослідження показують, що гомосексуалісти скоюють спроби самогубства значно частіше ніж гетеросексуали. А значить, їм потрібна психологічна допомога, часто просто розібратись в собі, в причинах або психологічних травмах, які вплинули на їх сексуальний потяг.

Репаративна терапія, яка так лякає представників ООН, — це є фактично психологічне консультування, що проводиться в формі співбесіди. Сотні тисяч осіб, пройшовши таке консультування, позбулися своїх комплексів, повернулися до гармонійного та повноцінного життя та позбавилися одностатевого потягу.

Цією заявою ООН фактично закликає позбавити сотні тисяч людей, які страждають від психологічних розладів, отримувати медичну та духовну допомогу, яку вони потребують, не думаючи про наслідки такого кроку. Парадоксальним є те, що забороняється також допомога тим представникам ЛГБТ, які самі просять про допомогу. Тобто пропонується одностороння заборона церквам, психологам, психіатрам надавати духовну та психологічну допомогу представникам ЛГБТ у поверненні до природньої статі. Фактично рекламувати через сексуальну освіту одностатеві стосунки можна, а от вести духовну роботу з представниками ЛГБТ та проповідувати їм — ні!

У Німеччині нині передбачені штрафи за організацію (репаративної) терапії до 30 тисяч євро.

На цей час репаративну терапію використовують щонайменше в 68 країнах світу. Заборонена вона в 5 країнах: Мальта, Бразилія, Еквадор, Тайвань і Німеччина.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button