Новини суспільства

ЛГБТ-спільнота бажає смерті українським військовим та співпрацює з росіянами – Асоціація сексологів та сексотерапевтів України

Асоціація сексологів та сексотерапевтів України (АССУ) заявила, що ліві активісти та представники ЛГБТ-спільноти в мирний час називали українських воїнів нацистами, а під час війни бажають їм смерті. За словами YouTube ISLND TV, ЛГБТ-активісти разом з російськими ботами намагаються банити українські контрпропагандистські канали.

Джерело: Facebook АССУ та Youtube ISLND TV

Зазначається, що державність і суверенітет Україні ще до війни підривалася зсередини «культурним диверсійно-розвідувальним групам», які впливали на наше населення. Зокрема, це ліві представники ЛГБТ-спільноти, які не лише пропагандують «європейські цінності», а й ведуть антиукраїнську діяльність. В Україні їх підтримують західні фонди, які керуються лівими партіями чи ліберальними транснаціональними організаціями.

Серед представників цієї ідеології є Софія Лапіна, керівник Ukraine Pride, яка не цурається співпраці з окупантом. Серед засновників цієї спільноти є Улугбек Імамов – громадянин РФ.

Також відомі й інші випадки співпраці з росіянами. Зокрема, у 2021 році DJ Nastia, дружина депутата Сергія Лещенка, їздила виступати на ЛГБТ-рейв в Росію, аби підтримати їх проти путінського режиму, пояснив Лещенко. Очевидно, така «підтримка» не завадила повномасштабному вторгненню в Україну, пише АССУ.

За словами Асоціації сексологів та сексотерапевтів України, ЛГБТ-спільноті не важливі державні інтереси, добробут співгромадян та світле майбутнє для наступних поколінь. Їхня єдина мета – впровадження лівацького порядку денного у всьому світі.

Повідомляється, що в мирний час ЛГБТ-спільнота вимагала прав та поваги, називали патріотів «скрєпоносцями», а нині відсиджується на Заході й планує свою подальшу підривну діяльність.

«Настав час нарешті зрозуміти одну річ – ЛГБТ-організації не мають нічого спільного з добробутом нашої держави, а будь-які поступки в їхній бік будуть зеленим світлом гегемонам для насадження їхніх ідей в Україні. Українці зараз щодня доводять свою суб’єктність та право самостійно визначати своє майбутнє. У вільній Україні після перемоги не має бути місця іноземним агентам впливу», – наголошує Асоціація.

Також зазначається, що українські представники ЛГБТ-спільноти разом з російськими пропагандистами, ботами, намагаються банити українські контрпропагандистські канали. Детальніша інформація на YouTube ISLND TV:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Ну що ж: як бачимо, є певні й досить вагомі підстави вважати ЛГБТ-організації частиною ворожої “5-ї колони”.
    Тобто і на них, як видається, може поширюватися відоме рішення РНБО про заборону діяльності проросійських структур на теренах України.
    Разом з тим маємо тут пам’ятати, що, скажімо, 1 вересня 2021 р. президенти США та України у спільній заяві задекларували зобов’язання української влади впроваджувати й захищати “права” сексзбоченців в нашій державі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button