Новини суспільства

Геннадій Мохненко отримав премію «Світло справедливості»

Цьогоріч на дев’ятій церемонії вручення премії «Світло справедливості», нагороду отримав Геннадій Мохненко громадський діяч, пастор «Церкви добрих змін», батько 38 дітей з Маріуполя.

Джерело: svitogliad

«Своєю самовідданою працею та покликанням є прикладом доброго служіння, жертовності у розв’язанні соціальних проблем та порятунку людських життів», – зазначили Християни для України на своїй сторінці в Facebook.

Щороку премія «Світло за справедливість» за моральне, духовне та етичне лідерство відзначає людей, які є прикладом доброго служіння та жертовності; які самовіддано працюють над розв’язання соціальних проблем і порятунком життя.

З часу заснування премії Інститут лідерства та управління Українського католицького університету відзначає таких особливих людей, як видатний український публіцист і літературознавець, політв’язень, активний діяч національно-демократичного руху та член ініціативної групи «Першого грудня» Євген Сверстюк, який у 2010 році став першим лауреатом нагороди; лідер кримськотатарського національного руху Мустафа Джемілєв; Леонід Фінберг, головний редактор видавництва «Дух і літера»; Дмитро Карабчук, голова ГО «Лісові ініціативи та суспільство».

«Ми шукаємо людей, які випромінюють світло; ми дивимося на тих, хто шукає і любить правду і готовий служити правді. Ми шукаємо тих, хто вміє любити інших і готовий служити цим людям. І саме любов дає змогу цим людям сяяти світлом справедливості; і саме любов до цих людей робить справедливість живою та справжньою», – прокоментував Володимир Турчиновський, декан факультету соціальних наук УКУ, член відділу премії «Світло справедливості».

Премію заснувала канадка українського походження Анастасія Шкільник на честь свого батька, доктора Михайла Шкільника, видатного юриста, громадського та політичного діяча з часів визвольного руху в Україні 1917-1920 років. Також засновником премії та одним із членів капітули «Світло справедливості» є єпископ Української греко-католицької церкви Борис Ґудзяк.

«Ця нагорода відзначає особливих людей за їхню здатність запалити світло справедливості у темних щілинах людської душі та вказати шлях до більш людяного суспільства», – Анастасія Шкільник.

Схожі статті

Читайте також: 

«Стати лауреатом цієї нагороди «Світло Справедливості» – дуже відповідальна історія. Здобути таку почесну премію з рук легендарного дисидента Мирослава Мариновича та архієпископа, митрополита УГКЦ, президента прославленого Українського Католицького Університету, Бориса Гудзяка – величезна честь. Несподівано.. Приємно… Бадьорить…», – написав на своїй сторінці у Facebook Геннадій Мохненко.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!