Новини суспільства

В Україні навчають розпусти в школі. Уроки про «користь мастурбації»

Громадська організація «Дівчата» повідомила про проведення лекцій для хлопців про «користь мастурбації». Як видно з опублікованого фото, слухачами лекцій стають учні до- або раннього пубертатного віку.

Джерело: politteo

В Україні починає запроваджуватися модель розпусти дітей та підлітків у школах за участю громадських організацій, які фінансуються закордонними країнами. Ця модель є особливо ефективною та небезпечною, через те що дозволяє новому поколінню досить швидко пропонувати неправильні рекомендації, без попередньої підготовки вчителів-пропагандистів.

Для проникнення до дітей пропагандисти розпусти використовують ціннісно нейтральні й навіть корисні теми. Так, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у співпраці з ГО «Дівчата» восени цього року реалізує програму менструальної гігієни. Програма передбачає як навчання для вчителів, так і безпосередні заняття з учнями. Окрім того, що заняття зі школярами охоплюють не лише дівчат, а й хлопців, цей проєкт, схоже, не є поганим. Проте занепокоєння викликають супутні тези, які можуть бути запропоновані учасникам, та щодо подальших програм, які можуть бути реалізовані.

Так, ЮНІСЕФ чітко зосереджений на порядку денному ООН щодо сексуальності, включаючи ідеологію ЛГБТ. Крім того, Дитячий фонд ООН відкрито фінансує проєкти, спрямовані на позашкільну пропаганду сексуальних відхилень серед українських підлітків. Не менш однозначно виглядає ГО «Дівчата». Ці заняття з менструальної гігієни офіційно є основою проєкту «Здоров’я без сорому». Однак останнє аж ніяк не обмежується питаннями жіночої гігієни.

Так, 28 жовтня ГО «Дівчата» повідомила про проведення лекцій для хлопців про «користь мастурбації». Як видно з опублікованого фото, слухачами лекцій стають учні до- або раннього пубертатного віку. Судячи з доповіді, під час занять лектор використовує відомий спосіб маніпуляції: «спростовує» і без того безглузді тези «Проти», а потім на цій основі пропонує тези «За».

Ось кілька типових висловлювань, які зараз просувають українським школярам викладач ЮНІСЕФ та ГО «Дівчата»:

  • Мастурбація є найбільш доступною, безпечною і контрольованою формою сексуального життя. Міфи про неї сягають часів, коли з самовдоволенням боролися на соціальному, культурному та навіть медичному рівнях.
  • Мастурбація присутня і в найвдаліших статевих стосунках. Мастурбація не є заміною партнерських відносин. Це самостійна форма сексуального задоволення, яка не впливає на партнерство і не потребує виправдання.
  • Мастурбація не призводить до еректильної дисфункції.
  • Мастурбація – важливий засіб тілесного самопізнання і вироблення адекватних сексуальних реакцій.
  • Мастурбація = здоров’я, покращення сну, уваги, зняття фізичної напруги, вироблення ендорфіну.
  • Мастурбація є важливим засобом тілесного самопізнання і розвитку адекватних сексуальних реакцій.

Схоже, що ГО «Дівчата» не планують зупинятися на «досягнутому», адже наразі намагаються розширити свій вплив в українських школах через грантові програми. Водночас досить сумнівні напрямки статевого виховання пропагують інші громадські організації, а ЗМІ говорять про необхідність введення ЛГБТ-тематики в програми статевого виховання.

Читайте також: 

Нагадаємо, що виключення ЛГБТ-пропагандистів та сексуального насильства зі шкіл було однією з головних цілей антипедофільного закону, ухваленого угорським парламентом у червні цього року. Польща також намагається ускладнити доступ шкіл до ЛГБТ та інших лівих активістів. Подібні ініціативи виступають і політики з інших східних країн ЄС.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!