Україна

У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт проти ЛГБТ-пропаганди, чого очікувати?

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення шляхом пропаганди педофілії, гомосексуалізму та трансгендерності. Авторами законопроєкту №6327 стали депутати від «Слуги народу» та групи «Партія за майбутнє».

Джерело: sexology

Законопроєктом пропонується доповнити Кодекс про адміністративні правопорушення новою статтею «Пропаганда педофілії, гомосексуалізму та трансгендерності». Стаття передбачає, що така пропаганда тягне за собою накладення штрафу на громадян (фізичних осіб) у розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 тис. грн), а для юридичних осіб − до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 тис. грн).

У разі повторного скоєння правопорушення протягом року накладається штраф у розмірі 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 тис. грн) для фізичних осіб та 5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 тис. грн) для юридичних осіб.

У разі вчинення правопорушення посадовою особою буде накладено штраф у розмірі 5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 тис. грн).

У статті пропонується визначення педофілії як статевих стосунків між повнолітньою особою та особою до 16 років. Пропаганду педофілії автори визначають так:

  • публічне визнання педофілії одним із варіантів норми;
  • публічне заперечення наявності негативних наслідків для дітей, які постраждали від педофілії, або визнання, що за наявності добровільної згоди дитини педофілія не є шкідливою;
  • виготовлення, розповсюдження, демонстрація фільмів чи інших відеоматеріалів (зокрема, мультфільмів), що містять стосунки сексуального характеру між повнолітньою особою та особою, що не досягла 16-річного віку.

Гомосексуалізм автори визначають як статеві стосунки між особами однієї статі. Під пропагандою гомосексуалізму слід розуміти:

  • виготовлення та/або поширення, а також публічне використання продукції, що містить ЛГБТ-символіку;
  • публічну демонстрацію стосунків сексуального характеру між особами однієї статі або виготовлення, розповсюдження, демонстрацію фільмів чи інших відеоматеріалів (зокрема, мультфільмів), що містять стосунки сексуального характеру між особами однієї статі.

Під трансгендерністю слід розуміти самоідентифікацію особи, яка не відповідає її біологічній статі. Під пропагандою трансгендерності, як зазначено в законопроєкті, йдеться про:

  • рекламу гормональної терапії чи хірургічної операції зі зміни статі;
  • заклики до використання такої продукції чи послуг.

Крім того, депутати зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність до норм Конституції про захист сім’ї, дитинства, материнства та батьківства (№6325), який, зокрема, визначає поняття гомосексуалізму», «педофілії» та «трансгендерності».

Читайте також: 

Також автори зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо недопущення витрачання бюджетних коштів на пропаганду педофілії, гомосексуалізму та трансгендерності (№6326).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button