Аналітика

У людей, які відвідують церкву хоча б раз на тиждень, психічне здоров’я краще, ніж у нецерковних людей

Люди, які відвідують молитовний будинок хоча б раз на тиждень, частіше, ніж нецерковні люди, оцінюють своє психічне чи емоційне здоров’я як «відмінне», згідно з новим дослідженням Gallup, яке показало, що релігія позитивно впливала на людей під час пандемії.

Джерело: christianheadlines

Опитування показало, що парафіяни, які відвідують церкву щотижня, посіли перше місце серед 14 підгруп за рівнем психічного та емоційного здоров’я: 44 відсотки парафіян, які відвідують церкву щотижня, оцінили свій психічний та емоційний добробут на «відмінно». Ті, хто відвідує церкву майже щотижня або щомісяця (38 відсотків) або рідко чи взагалі не відвідує (29 відсотків), рідше оцінюють своє психічне та емоційне здоров’я як відмінне.

«Американці, які щотижня відвідують релігійні служби, помітно більш емоційно стійкі, ніж ті, хто менш релігійний», − пише у своєму аналізі Меган Бренан із Gallup.

Загалом, психічне та емоційне здоров’я американців залишається на низькому рівні за останній 21 рік, що обумовлене пандемією COVID-19, яка призвела до масових обмежень та втрати роботи. Лише 34 відсотки американців – стільки ж, скільки й минулого року – оцінюють своє психічне та емоційне здоров’я як відмінне. У 2019 році 43 відсотки американців оцінили своє психічне та емоційне здоров’я як відмінне.

«До 2020 року цей показник емоційного добробуту американців постійно досягав 42 відсотків або вище, становлячи в середньому 45 відсотків з 2001 до 2019 року», − пише Бренан.

Отримані результати, пише вона, свідчать, що «громадськість продовжує боротися з емоційними наслідками пандемії через 20 місяців після того, як вона вперше почалася в США».

Читайте також: 

Число людей, які щотижня відвідують церкви трохи знизилося у порівнянні з 46 відсотками у 2020 році, які оцінили своє психічне та емоційне здоров’я як «відмінне». Однак, 44 відсотки людей, які щотижня відвідують церкву виявилися вищими за всі підгрупи, включаючи американців, які заробляють понад 100 000 доларів (41 відсоток). Ці 44 відсотки також вищі, ніж республіканці (42 відсотки), демократи (28 відсотків) та незалежні (33 відсотки).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. У заголовку цієї статті, на жаль, ПРОПУЩЕНІ дві КОМИ.
    А саме: “У людей, які відвідують церкву хоча б раз на тиждень, психічне здоров’я…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button