Релігія

Уповноважений з прав людини провів зустріч із представниками Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець провів в Офісі Омбудсмана зустріч із представниками Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

Джерело: ombudsman.gov.ua

«Як Омбудсман я перервав 25-річне мовчання інституції у спілкуванні з представниками різних конфесій. В своїй вітальній промові, в першу чергу, подякував представникам церков і релігійних організацій за їхню активну участь у допомозі цивільному населенню упродовж більше ніж 8 років військової агресії Російської Федерації проти України. В останні місяці повномасштабного вторгнення ми бачили героїзм представників різних релігій і конфесій в питаннях евакуації та організації «зелених коридорів» для порятунку цивільного населення, їх розселення та організації життя в місцях переселення», − сказав Дмитро Лубінець.

Під час зустрічі сторони визначили шляхи для налагодження постійного діалогу та взаємодії задля розв’язання актуальних суспільних питань, особливо в питаннях розповсюдження інформації про порушення прав людини і потреби їх відновлення серед громадян України, а також за кордоном.

«Присутність української церкви, як і присутність українських військовослужбовців на деокупованих територіях дає людям надію. Нарешті люди опинилися в обіймах «своїх» і там, де приходить Україна − приходить територія миру, − зазначили під час зустрічі її учасники.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила готовність делегувати представників від різних конфесій для постійної взаємодії з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, адже такий підхід, на переконання Ради Церков, дозволяє знаходити відповіді на проблемні питання якісно і задля добра народу України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

 1. Чесно кажучи, представникам нашої державної влади, а особливо їхнім запевненням і обіцянкам, не має надто великої довіри.
  Так, скажімо, десь в січні ц. р. президент і голова ВР пообіцяли ВРЦіРО, що без консультацій і узгодження з релігійним середовищем, зокрема, ратифікація Стамбульської конвенції не відбудеться.
  Одначе, як добре пам’ятаємо, через кілька місяців по тому в Києві побували лідери ФРН, Франції і Італії. Й – серед інших вимог – для офіційного надання Україні статусу кандидата в члени ЄС, яке мало статися через кілька днів, запропонували керівництву України ратифікувати вищезгадану – і дуже суперечливого змісту конвенцію.
  І що ж? Буквально в пожежному порядку глава держави направив до ВР пропозицію НЕГАЙНО ратифікувати цю конвенцію. І там – попри всі попередні “урочисті” обіцянки – слухняна ОП більшість нардепів буквально через день слухняно виконала цей наказ Банкової…
  Чи було все це, загалом, чесно й порядно? Мабуть, не дуже…
  І т. д. й т. п.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button