Актуальне

10 найважливіших діянь Святого Духа

Дух Святий відіграє основоположну роль у житті віруючої людини. Він має свої посадові обов’язки. Читаючи Біблію, ви можете розраховувати на те, що знайдете там чіткі описи завдань Духа. Що стосується дій Духа, Писання не залишає свободи нашій уяві. У Духа Божого є чіткі завдання, які Він має виконувати, і Біблія доступно про них повідомляє.

  1. Дух Святий вихваляє Ісуса. Возвеличення Ісуса – постійна місія Духа. Дух прийшов для того, щоб Особа Ісуса Христа могла справити на нас глибоке враження і щоб ми захоплено перейнялися Його діяннями.
  2. Дух Божий докоряє. Це місія Духа Святого – докоряти нам у трьох напрямках.Перш за все, Він дає нам чутливість до гріха, особливо до гріха невір’я в Ісуса. Він діє, щоб повернути нашу довіру.

Друге,  Дух Святий хоче підтвердити праведність Ісуса, щоб ми шукали спасіння лише в Ньому.
Врешті, Дух Святий приходить, щоби звістити нам про гріх, про визнання Ісуса і про те, що рішення проти сатани вже прийняте.

  1. Святий Дух відроджує. Бог створив людину з пороху земного, «вдихнувши в ніздрі дихання життя» і людина стала живою істотою. Тепер Ісус «вдихнув» новий порядок життя –життя вічне.
  2. Божий Дух перебуває у серцях віруючих. Біблія покладає відповідальність на людину, щоб вона сповнювалася Духом Божим. Господь хоче, щоб Дух наповнював все наше життя, щоб усе наше життя було проваджене Божим Духом.
  3. Святий Дух запечатує віруючих. Печать є знаком власності. Запечатування Духом Святим – це ознака того, що ви належите Богу. Печать Святого Духа – це гарантія, яку Бог дає людям, щоб вони були впевненні у своєму спасінні і покладалися на Нього в усьому.
  4. Святий Дух провадить віруючих. Водіння Духа Святого особливо відчувається у кризові моменти життя – в моменти, коли ми приймаємо важливі рішення, які довго будуть впливати на нас. Коли людина відкриває себе Богу, Бог потужно діє в її житті через Духа Святого.
  5. Божий Дух спонукує нас поклонятися. Дух Божий викликає у нас бажання поклонятися Богові. Людина від цього отримує насолоду і ще більше запалюється служінням Богу.
  6. Святий Дух спонукує до проповідування Христа. Поклоніння Богові, активне молитовне життя надихає нас до свідчення про Господа. Завдання Духа – укріпити нас у молитві, щоб ми, натхнені Ним, могли свідчити.
  7. Святий Дух відкриває розуміння Біблії. Дух Святий відкриває розуміння Писання, тобто робить зрозумілим Своє Слово, щоб воно було правильно зрозуміле і правильно застосоване.
  8. Святий Дух воскресить наші тіла. Ця дія ще в майбутньому. Ця обіцянка тісно пов’язана з воскресінням Ісуса Христа. «А коли живе в вас Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, то Той, хто підняв Христа з мертвих, оживить і смертні тіла ваші через Свого Духа, що живе в вас» (Рим. 8:11).

Білльше про Духа Святого:

George O. Wood

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button