Домашня»Новини»Кількість практикуючих християн в США за останні 20 років скоротилася вдвічі

Кількість практикуючих християн в США за останні 20 років скоротилася вдвічі

8
Поширень
Pinterest WhatsApp

Кількість практикуючих християн в США за останні 20 років скоротилася вдвічі. Про це свідчать результати недавнього дослідження.

Команда Barna Group проаналізувала понад 96 тисяч досліджень за 20-річний період, щоб визначити духовні і релігійні тенденції, що визначають американську Церкву сьогодні. Згідно з результатами дослідження “Стан Церкви 2020”, тільки 25% американців сповідують християнство, в порівнянні з 45% в 2000 році. В організації попередили, що цей зсув матиме “серйозні наслідки” для церковних лідерів, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на  The Christian Post.

У Barna Group визначили «практикуючого християнина», як людину, яка відносить себе до християнства, твердо погоджується з тим, що віра дуже важлива в його житті й регулярно відвідував церкву протягом останнього місяця. За даними Barna, половина тих, хто назвав себе “практикуючим християнином” у 2000 році, перестали відповідати як мінімум одному вищезгаданого пункту.

Президент організації Девід Кіннаман зазначив, що отримані результати вказують на “серйозні перестановки в духовному житті американців”.

“Сьогодні вдвічі менше християн відвідують недільні збори, ніж два десятиліття тому, – сказав він. – Цей зсув має серйозні наслідки для церковних лідерів, оскільки їм доводиться боротися за те, щоб залучити й утримати прихожан”.

Дослідження показало, що, хоча у 2020 році на 36% менше американців відвідували церкву щотижня, ніж в 1993 році, відсоток тих, хто читав Біблію залишався незмінним протягом майже десятиліття. Стільки ж дорослих американців сьогодні відповіли, що читають Біблію щотижня, як і в 1993 році (2020 року – 35%, проти 1993 – 34%).

Крім того, значна більшість американців як і раніше говорять, що щотижня приділяють час молитві.

Кіннаман звернув увагу на те, що американці “ослабли в тому, як практикують свою віру”.

“Що спонукає дорослих відвідувати церкву, читати Біблію і молитися? Цікаво в дослідженні те, що молитва і читання Писання не так постраждали, як відвідування церкви”, – сказав він.

Глава організації зазначив, що це дає привід для роздумів, бо старше покоління, як і молоде, все рідше відвідує недільні богослужіння.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

Попередня стаття

Баптисти оприлюднили заяву щодо карантину та обмежень на богослужіння

Наступна стаття

США на 30 днів скасовують авіасполучення з Європою

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *