Креаціонізм

Заспокойтесь

До Потопу люди жили кілька сотень років. Коли в людині побільшало зла, Господь вирішив, що тривалість життя буде зменшена до 120 років. Сучасна біологія з’ясувала, що в кожній з наших клітин насправді існує вбудований таймер, який обмежує кількість разів, які вона може ділитися. Коли клітин, здатних ділитися, стає недостатньо, ми вмираємо. Ми навіть можемо робити речі, які пришвидшують таймери.

Теломери – так називають ці таймери. Щоразу, коли клітка ділиться, знищується невелика частина теломери. Коли теломера стоншується в ніщо, клітина більше не може ділитися, і незабаром гине. Вчені проводили дослідження із 58 здоровими жінками віком від 20 до 50. У всіх були діти, але у 39 з них вони були серйозно хронічно хворі. Рівень стресу виміряли за допомогою запитань, за допомогою взятих зразків крові – рівень здоров’я клітин.

До того ж вчені перевірили рівні ферменту, що підтримує здоров’я теломера. У матерів, які оцінювали рівень свого стресу як високий, теломери були значно коротшими, ніж у тих, хто почував себе спокійніше. Вчені повідомили, що теломери стурбованих жінок були такої ж довжини, як і у спокійних, але на десять років старші.

У Писанні сказано, щоб ми поклали наші турботи на Господа. Одне із благ, які нам це дасть – здорові теломери.

Читайте також:

«І сказав Господь: Не вічно Духу Мого бути нехтованим людьми; бо вони тіло; нехай будуть дні їхніх сто двадцять років». Книга Буття 6:3

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!