Новини суспільства

У Луцьку запроваджено дві програми: Школа сімейного життя, та профілактика негативної поведінки

Депутати Луцької міської Ради під час 20-ї сесії проголосували за дві важливі програми для молоді, заявив депутат-християнин Роман Кравчук.

Джерело: sobor.com.ua

У програмі зачіпають надзвичайно актуальні теми для сучасної молоді, а саме: правда про наркотики, алкоголь, куріння, секс, азартні ігри, булінг, інтернет-залежність, торгівля людьми, тайм менеджмент, вибір професії й професійний розвиток та інші не менш важливі питання.

За гроші спонсорів на роботу вже найняті троє людей, які активно займаються профілактичними заходами.

Не менш важливим для молоді є дошлюбна підготовка, особливо для пар, які в майбутньому планують побратися, або вже побрались. Програма «Школа сімейного життя» діятиме за допомогою міського голови при управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте також:

Саме молодь, підлітки творять майбутнє нашої країни. Тому закликаємо вас заохочувати депутатів міських рад створювати й голосувати за важливі та необхідні програми для нашого майбутнього.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button