Креаціонізм

Дивовижний мангуст

Мангуст – неперевершений змієлов. Цей невеликий звір, менший метра в довжину, важить приблизно чотири-п’ять кілограмів. У багатьох країнах світу мангустів тримають як домашніх тварин, тому що вони позбавляють будинок від змій, в тому числі й від самих отруйних.

Одна з найбільш дивовижних особливостей мангуста – здатність переносити зміїний укус. Навіть якщо кобра вкусить дитинча мангуста, той не постраждає від отрути. Це відбувається тому, що у мангуста в крові й нервовій системі є антитіла проти отрути. Вчені, які вивчають поведінку цих звірків, дійшли висновку, що навіть мангусти, які виросли в неволі й ніколи не бачили змію, інстинктивно знають, як правильно напасти на неї й миттєво вбити.

Розмір мангуста, форма його тіла і швидкість реакції говорять про те, що він був спеціально створений для полювання на змій. Чудова здатність переносити зміїні укуси, вроджене вміння нападати на змій і перемагати їх, а також дружні стосунки з людиною – всі ці характеристики мангуста, безсумнівно, говорять про силу і мудрість Творця. Якщо Він міг створити тварину, що захищає людину від земних змій, то Він може захистити нас і від стародавнього змія, диявола, через Свого Сина Ісуса Христа!

Читайте також:

Псалом 57: 4,5
«З самого народження відступили нечестиві, від утроби [матері] помиляються, кажучи неправду. Отрута у них – як отрута змії, як отрута глухої гадюки, що ухо своє затуляє і не чує голосу заклиначів, наймайстернішого в заклинаннях».

Джерело: facebook.com/Day.with.the.Creator

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button