Релігія

Дочка відомого психолога Джордана Пітерсона розповіла про «дуже раптове» навернення до Бога

Михайла Пітерсон, дочка відомого клінічного психолога, нещодавно розповіла про своє несподіване навернення до віри в Бога.

Джерело: christianheadlines.com

1 жовтня у своєму подкасті Пітерсон сказала, що мала чотири значних проблеми у своєму житті. Під час літньої поїздки в Остін, штат Техас, вона зустріла християнина, який порадив їй шукати Бога.

Коли Пітерсон відповіла, що не знає як знайти Бога, чоловік порадив їй попросити Його «відкрити Себе».

Тієї ночі вона пішла додому, будучи дуже засмучена через ці проблеми. Лежачи у ліжку, вона серйозно молилася… а наступного дня всі ці проблеми несподівано вирішились. Це було надто неймовірно для простої випадковості.

Пітерсон додала, що також прокинулася з таким відчуттям спокою, якого ніколи не відчувала, і цього було достатньо для неї.

У своєму подкасті вона поділилася, що після тієї зустрічі Пітерсон почала читати Біблію та молитися щодня.

Хоча вона спочатку думала, що зустріч з Богом була не більше, ніж емоційним вибухом, потім їй приснився сон, в якому, за її словами, з нею говорив Бог.

Читайте також:

Батько Пітерсон також нещодавно визнав ідею існування Бога, попри те, що раніше заперечував її.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button