УкраїнаХристиянські новини

Українці витрачають на соціальні мережі на третину більше часу, ніж на ходьбу

Українці витрачають на соціальні мережі на третину більше часу, ніж на ходьбу і в 8 разів більше, ніж на пробіжки.
Як повідомила прес-служба “Нової пошти” в п’ятницю, про це свідчать результати соціального експерименту, проведеного в травні компанією спільно з Socis.
Про це пише Інтерфакс- Україна.
В опитуванні взяли участь 70 респондентів з десяти областей України. В ході експерименту респонденти контролювали свій час, який було витрачено протягом кожного дня на користування соціальними мережами, біг і піші прогулянки.

Відзначається, що в середньому на перегляд соціальних мереж опитувані витрачали 139 хвилин в день, на ходьбу – 105 хвилин і всього 17 хвилин на біг. При цьому дані розрізнялися залежно від регіону: більше бігунів серед жителів півдня України (45 хвилин в день), в той час, як жителі Західної України витрачають на біг всього 2 хвилини в день.
Крім того, експеримент показав, що жінки в цілому більше часу проводять в соціальних мережах, ніж чоловіки (150 хв / день проти 126 хв / день), а й бігають більше – 19 хв / день проти 15 хв / день.
У віковому розрізі – респонденти у віці від 18 до 35 років більше часу проводили в соцмережах (в середньому 143 хвилини / день), в той час, як люди старше 51 року в середньому більше ходили (110 хвилин / день).
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!