П'ятидесятники

Церква п’ятидесятників відкрила «Сімейний центр» на Житомирщині

В м. Брусилів Житомирської області відкрився «Сімейний центр». Побудувала його Церква християн віри євангельської с. Хомутець для того, щоб реалізувати багато соціальних проєктів для Брусилівської територіальної громади.

Джерело: religion

З 16 по 18 жовтня відбувались святкові заходи з нагоди відкриття «Сімейного центру». У цьому центрі діяла «Школа життя», у який проводили різноманітні гуртики, а саме: англійська мова, рукоділля, робототехніка, кулінарія, швейна справа і гурток «Майстер». Також викладалась християнська етика.

Крім того, у центрі проводилась робота із сім’ями, які перебувають на межі розлучення або позбавлення батьківських прав. Щомісяця в Брусилові 1-2 сім’ї позбавляються батьківських прав. Таким сім’ям надаватиметься духовна та інша консультативна допомога.

Також діяла благодійна їдальня, у якій діти з малозабезпечених, багатодітних та інших сімей зі складними життєвими обставинами отримували повноцінні гарячі обіди з понеділка до п’ятниці.

Інше служіння «Словом та ділом» було започатковане для сиріт, вдів, дітей з інвалідністю, на інтернатівців, атовців та переселенців – загалом на 9 категорій людей. Коли християни почали відвідувати їх то побачили, що їхні можливості набагато менші, ніж потреби людей. Тому прийняли рішення побудувати на території Центру приміщення, куди люди зможуть принести хороші, але непотрібні їм речі, а потім залучені в цьому служінні християни передаватимуть їх тим, хто цього потребує.

Церква с. Хомутець тривалий час працює з інтернатами – це ще одне зі служінь. Вони звернули увагу на те, що їхні випускники після здобуття професії не мають, куди повертатися. Тому в Центрі підготували кімнати, у яких вони зможуть тимчасово жити, допоки не одружаться чи здобудуть своє житло. З ними буде проводитися робота з адаптування в суспільстві. Сюди зможуть прийти й ті, хто переживає насильство в сім’ї чи втратив житло через пожежу тощо. Крім того, працюватиме логопедичний кабінет для дітей із порушенням мовлення.

Також у «Сімейному центрі» є зал для проведення богослужінь. У ньому постійно проводяться зібрання, на які запрошуватимуться ті, хто приходить у Центр. З людей, які виявлять бажання служити Господу, буде створюватися нова церква.

Схожі статті

Читайте також: 

В Україні планується створення першого Центру дитячого правосуддя для захисту дітей – уповноважений Президента з прав дитини

За словами пастора церкви Сергія Тарасюка, соціальні проєкти розширюють можливості євангельських християн, місіонерів та викликають у них довіру, руйнують стереотипи щодо них як сектантів, адже люди бачать їхню відкритість, доброзичливість, жертовність та відповідний освітній рівень. Крім того, такі проєкти, як Сімейний центр, стають платформою для реалізації дарів і талантів християн, які прийшли до церкви в результаті місіонерського служіння, що загалом сприяє розширенню Царства Божого.

До «Школи життя» вже зараховано понад 130 дітей. Але цей список не остаточний, адже щодня додаються нові люди. Усім, хто займається сімейним центром, дуже хочеться, щоб він працював 7 днів на тиждень і 24 години на добу.

За словами Сергія Тарасюка, діти з різних сіл Брусилівської територіальної громади хотіли навчатися у Школі життя, тож ведуться переговори з владою щодо забезпечення транспортом для їхнього приїзду.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button