Мультимедія

Справжнє чудо: безплідна пара стала батьками двічі за рік


Після 10 років сімейного життя та діагнозу “безпліддя” Ірина та Анатолій Шміліховські вирішили удочерити дитину. Та вже за кілька місяців стали батьками вдруге – попри прогнози лікарів, жінці таки вдалося завагітніти. Про вражаючу історію сім’ї – у проєкті 24 каналу та благодійного фонду “Рідні”.
Тобі не обов’язково повторювати саме цю історію, але ти можеш написати свою. Шлях від сирітства до батьківства лежить через серце. Яка твоя історія? Де твоє серце?

  • Читайте також

    Людська доля – Божий інструмент
    Одного разу я зустрівся з колегою, пастором з Бразилії, якого багато років не бачив. Після обіймів він мене запитав: «Друже, як сім’я, як діти?». Я відповів, що все добре, але дітей ще немає. Те, що…

     

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Дуже зворушлива історія! Таке враження, що як тільки пара погодилась на усиновлення, Бог дав їм біологічну дитину. Воістину, “О, глибина багатства, і премудрості, і знання Бога! Які недослідимі Його суди і незбагненні Його шляхи!” (Рим. 11:33).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button