Актуальне

У листопаді нашому виданню виповнюється 10 років − анонс подій

У листопаді цього року нам виповнюється 10 років. З радістю ділимося з вами цією новиною та хочемо розповісти, що вас чекає протягом ювілейного місяця. Це свято для нас дуже особливе, тому й ми потурбувалися, щоби нашим читачам було цікаво разом із нами.

Готуємо інтерв’ю з головним редактором

Як же все починалося? Напередодні річниці ми знову згадали історію видання та створили інтерв’ю з головним редактором. Там ви й знайдете відповіді на свої питання і дізнаєтесь багато чого ексклюзивного з редакторського життя. Бо ж хто краще знає видання, ніж його головний редактор? Інтерв’ю уже записане, згодом буде опубліковане.

Анонсуємо конкурс «Журналістика цінностей»

За час свого існування ми створили багато цікавих проєктів. Проте все ж болючою та актуальною сьогодні є проблема цінностей. Моральна основа, на якій тримається українське суспільство, має бути міцною та непохитною, адже наша боротьба є і боротьбою за цінності. Саме з такою метою ми й організовуємо конкурс «Журналістика цінностей». Цим заходом ми хочемо продемонструвати суспільству важливість християнських та загальнолюдських цінностей під час війни. Конкурс проходитиме в 5 номінаціях і ми впевнені, що й ви маєте чим поділитися з нами. Незабаром ми опублікуємо умови та усю інформацію. Переможці отримають цінні нагороди.

Створили власний мерч

А ще з нагоди ювілею ми плануємо створювати власний мерч. Адже знаємо, як це приємно мати поряд речі, які нагадують про улюблене видання. До того ж зараз ми націлені на розвиток соцмереж та прагнемо бути вам максимально корисними.

Ставайте частиною команди

Залишайтеся з нами, розповідайте друзям, діліться матеріалами в соцмережах. Ювілей − це наше з вами спільне свято, тому ми дуже вдячні за вашу активність і підтримку. На ювілейні заходи ми виділяємо цілий місяць і це не просто так. За цей час ми хочемо максимально здружитися з вами та показати єдність команди й читачів. Ви теж можете стати частиною нашої команди, допомагаючи проєкту донатами або ж ставши нашими патронами.

Навіть найменша пожертва є великим стимулом для команди працювати далі та створювати якісний контент. Уявіть собі: саме завдяки вашому донату буде створено цікаву статтю, яка може кардинально змінити чиєсь світосприйняття! Або ж саме завдяки тому, що ви стали нашим патроном, ми зможемо підносити релігійну журналістику на новий рівень. Нам дуже цінна ваша підтримка!

Сьогодні важливо підтримувати якісну християнську журналістику, яка стверджує цінності. Адже це теж своєрідний фронт і укріплюючи наші цінності, ми укріплюємо себе. Зі свого боку обіцяємо й надалі трудитися на ниві християнської журналістики та створювати якісний контент. Далі буде…

Підтримати Слово про Слово Стати патроном
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button