РелігіяХристиянські новини

Конкурс! Євангелізаційні онлайн-проєкти отримають підтримку і просування

Стартувало приймання заявок на конкурс християнських онлайн-проєктів, спрямованих на благовістя. Конкурс ініціювала організація FEBС Україна (їх представляє команда RadioM).

Перші десять учасників, які заповнять анкети і розкриють мету та ідею проєкту, отримають підтримку у вигляді місячного просування рекламних постів у фейсбуці на сторінці проєкту. Завдяки таргетингу і платній рекламі цей євангелізаційний контент побачить бажана аудиторія в соцмережі.

Організатори конкурсу розповіли про цілі конкурсу: «Християни шукають нові шляхи та формати для благовістя, закидають «свої тенета» в інтернет, транслюють богослужіння в соцмережах, знімають подкасти для ютуб-каналів, проводять вебінари. Це дуже важливо в умовах пандемії. Разом з цим часто контент залишається непоміченим, без переглядів та відгуків аудиторії». За їхніми словами, ще однією складністю є брак знань та ідей або відсутність взаємодії з новою аудиторією (коментарі, відповіді на питання і запрошення людини до церкви). Завдяки конкурсу можна виявити проєкти, які націлені на світську аудиторію, вибрати ті, які потребують підтримки і запустити для них рекламні кампанії, поділитися досвідом.

Крім просування постів проєкту, у конкурсантів буде можливість поділитися ідеєю в ефірі RadioM. Всіх інших учасників очікує консультація з розвитку медіапроєкту. Варто зазначити, що бюджет на рекламу обмежений, тому тільки перша десятка проєктів отримає допомогу на даному етапі.

Умови участі:

  1. Онлайн-проєкт може представляти окрема людина, організація або церковне служіння, але обов’язково від помісної церкви.
  2. На конкурс можна подати контент різних онлайн форматів:

– ряд відеопрограм: ролики, відео або інфографіка, фільми, сюжети;

– формати періодичних LIVE або прямих трансляцій;

– онлайн-курс для невіруючих людей (світська аудиторія);

– програма з пастором, формат «питання-відповідь», дискусії, ток-шоу в ефірі;

– листування через чат-боти з метою євангелізації тощо.

  1. Реклама буде налаштована на певну геолокацію на офіційній сторінці проєкту учасника в фейсбуці.

Читайте також:

Для цього необхідно

  1. Горіти бажанням приводити людей до Христа.
  2. Показати перші результати та мати мету подальшої роботи проєкту.
  3. Заповнити та надіслати заявку з докладним описом.
  4. Бути готовими надати статистичний звіт та взаємодіяти з новою аудиторією.

Після розгляду анкети з вами зв’яжеться куратор для обговорення деталей. Організатори мають право відмовити, якщо опис не буде відповідати вимогам.

Для докладної інформації телефонуйте: +38 (067) 211 02 43

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button