Ексклюзив

Сьогодні о 23:59 припиняється читацьке голосування за матеріали конкурсу «Журналістика цінностей»

Дорогі читачі! Сьогодні о 23:59 припиняється читацьке голосування за матеріали конкурсу «Журналістика цінностей». Щиро дякуємо за Вашу активність та небайдужість, ми приємно подивовані тим, що в нас така відповідальна читацька авдиторія!

Як відбуватиметься визначення переможців?

Журі оцінюють роботи за критеріями по 10-бальній шкалі. Наявні бали журі додадуться до балів читацького оцінювання. Нагадуємо, що до уваги беруться вподобайки із телеграму та фейсбуку видання «Слово про Слово». За кожні 20 реакцій нараховуватиметься 1 бал. Сумарна кількість балів журі та читачів і визначить переможців. У випадку суттєвого розриву в оцінюванні авдиторії та журі, ми визначимо ще 4 приз «Читацькі симпатії».

Результати конкурсу будуть оголошені у неділю, 25 грудня. Сьогодні Ви ще можете переглянути тексти та проголосувати до 23:59. Дякуємо Вам за співпрацю та разом очікуємо визначення найсильніших!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Тетяна Дорош

Студентка "Видавнича справа та медіапродюсування" Київського університету імені Бориса Грінченка. Люблю тексти.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button