MC-Care почали дослідження чинників життєстійкості молодих сімей в умовах війни

MC-Care почали дослідження чинників життєстійкості молодих сімей в умовах війни. У дослідженні вираховують кількість та якість спілкування, стиль прив’язаності, суб’єктивне відчуття задоволеності стосунками, їх зміну під час війни, стратегії копінгу.
Джерело: mh-care.com.ua
Наразі вже є понад 80 досліджуваних. Команда психологів робить акцент на молодих людях до 35 років. Якщо ви хочете взяти участь у дослідженні, це займе 15 хвилин. Організатори запевняють, що всі відповіді будуть абсолютно анонімними, а результати дослідження будуть використані виключно для наукового аналізу.
Тим, хто братиме участь в опитуванні будуть надіслані рекомендації, як зберегти психологічну рівновагу та здорові подружні стосунки в момент сильного стресу.
Про MC-Care
Цей проєкт був розроблений як відповідь на ситуацію, пов’язану з російським вторгненням в Україну 24 лютого 2022 року. Наслідки війни є руйнівними, особливо для психічного здоров’я. За оцінками експертів, близько 30 % постраждалих від війни переживуть ПТСР. За даними ООН, майже за два місяці війни свої домівки покинули 12,1 млн українців. 5 мільйонів з них опинились за межами своєї країни. Важко уявити психологічні наслідки для українців.
Взяти участь в опитуванні: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZSitTY_OpC-l2ehePAbarvU1jXfIaI_bPTYy510Pri4iZrg/viewform