Світ

У Китаї спалахнули масштабні антиковідні протести, які поліція жорстоко придушує

Протести проти суворої політики Китаю Zero-COVID та умов праці на фабриці iPhone переросли в протести проти комуністичного уряду та його системи репресій. Поліція жорстко придушує повстання.

Джерело: CBN

Протестувальники вийшли на вулиці у восьми китайських містах після того, як щонайменше 10 людей загинули під час пожежі в квартирі. Протестувальники стверджують, що мешканці не змогли втекти з будівлі через урядову політику карантину.

Вигукуючи «Покінчити з диктатурою» та «Більше жодних тестів на COVID», протестувальники закликали лідера комуністичного Китаю Сі Цзіньпіна піти у відставку.

Сенатор Кріс Мерфі (D-CT) сказав CNN: «Політика Zero-COVID стала катастрофою в Китаї як економічно, так і політично».

Протести почалися на найбільшому заводі iPhone Foxconn минулого тижня, коли працівники закидали поліцейських металевими бар’єрами, засмучені затримками виплат бонусів і тим, як компанія впоралася зі спалахом COVID.

Серед громадян Китаю зростає розчарування через погану економіку, а тепер і жорстку політику уряду щодо COVID, яка змусила деяких громадян проходити тест на COVID через день.

«Ситуація в Китаї швидко погіршується, − каже експерт з Китаю Гордон Чанг. − У вас є економіка, яка, здається, скорочується. Сектор власності, який є ядром китайської економіки, по суті, перебуває у вільному падінні».

Читайте також:

Протести перетворилися на наймасовіший прояв опозиції Комуністичній партії за останні десятиліття.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button