Home»Новини»Компартія Китаю посилює контроль за навчанням в офіційних церквах і школах

Компартія Китаю посилює контроль за навчанням в офіційних церквах і школах

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

1 лютого набувають чинності «керівні принципи щодо посилення контролю Комуністичної Партії Китаю за навчанням в офіційно визнаних церквах і державних школах».

Нові керівні принципи щодо посилення контролю Комуністичної Партії Китаю (КПК) за навчанням в офіційно визнаних церквах і державних школах наберуть чинності вже у 2020 році, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на   прес-центр «Голос мучеників-Корея».

Державне управління у справах релігії опублікувало в листопаді наказ No 13 «Про адміністративні заходи щодо релігійних груп», які наберуть чинності 1 лютого.

Стаття 17 цього наказу говорить: «Релігійні організації повинні пропагувати принципи, політичний курс, правила для релігійних діячів і громадян країни, які сповідують релігію. У церквах необхідно проводити навчання релігійних працівників і релігійних громадян, спрямоване на підтримку керівної Комуністичної партії Китаю і заснованої нею, соціалістичної системи. Вчити віруючих громадян слідувати по шляху соціалізму з китайською специфікою».

7 січня Компартія Китаю випустила керівні принципи для китайських шкіл від початкової до старшої, що забороняють використання іноземних навчальних матеріалів. Дані принципи також вимагають, щоб вся навчальна програма за допомогою політичної обробки, була переглянута на предмет пропаганди «духу думки Сі Цзіньпіна» і традиційних культурних цінностей Китаю.

Як зазначає представник організації «Голос мучеників-Корея» Хен Сук Фолі, «китайські християни не можуть покладатися на те, що в зареєстрованих церквах Китаю, віруючі можуть отримати справжнє учнівство і не можуть довірити навчання своїх дітей китайським школам. І в школах, і в церквах зараз вчать, що Сі Цзіньпін, а не Ісус Христос, фактично є Господом Китаю».

Однак, як зазначає представник Фолі, нова політика в кінцевому підсумку може принести користь поширенню християнства в Китаї. «Незалежно від того, чого навчають у китайських школах і зареєстрованих церквах, Ісус Христос – Господь, і все, що відбувається допомагає на добре християн Китаю».

Представник Фолі також зауважує: «Якийсь час в китайських церквах була тенденція до християнського навчання за моделлю освіти, прийнятої в мегацерков у Кореї, де навчання проводять пастори і спеціально навчені викладачі. Але ми бачимо, як Бог використовує все більш жорсткі урядові обмеження, щоб змусити більше китайських християн взяти на себе відповідальність за євангелізацію і навчання своїх власних дітей».

Представник Фолі додає: «Тепер найбільша потреба полягає в тому, щоб забезпечити батьків необхідними матеріалами для досягнення цієї мети».

Вона каже, що «Голос Мучеників-Корея» спільно з партнером з США China Aid дізналися про цю потребу віруючих батьків Китаю, коли лідери кількох сотень незареєстрованих церков з 30 провінцій Китаю, звернулися до нас в минулому році з проханням забезпечити 5 тисячами навчальних комплектів «недільна школа в Коробці» протягом 12 місяців. Представник Фолі говорить, що самі лідери церков висунули ідею проекту з надання навчальних комплектів, що складаються з матеріалів, які все ще законні в деяких районах Китаю, але не легко доступні – це провідна дитяча в Біблія в Китаї, компактний відеоплеєр і різні електронні ресурси для батьків і дітей.

Представник Фолі говорить: “Замість ввезення в країну іноземних матеріалів – проти чого категорично виступають нові закони в Китаї – керівники китайських церков розробили стратегію, яка значно ускладнює процес виявлення або закриття даного проекту владою Китаю».

На сьогодні «Голос мучеників-Корея» (VOMK) і China Aid надали кошти на 2500 комплектів. І тепер церкви Китаю, максимально зберігаючи конфіденційність, почали процес придбання, комплектації матеріалів і розподілу вже готових наборів серед своїх прихожан. Представник Фолі говорить, що проект стартував вчасно.

«Тепер, коли нові обмеження для зареєстрованих церков і шкіл вступають в силу, ми в черговий раз переконалися в мудрості і далекоглядності керівників церков Китаю: Батьки, навчаючі своїх власних дітей, завжди входили в промисел Христа для його церкви. Тепер це єдина надія для церков Китаю ».

Фолі зазначає, що «Голос мучеників-Корея» (VOMK) і China Aid в терміновому порядку збирають кошти на решту 2500 комплектів, які будуть відправлені в Китай в найближчі півроку.

Представник Фолі говорить, що вартість одного комплекту 75 000 KRW. Церкви і приватні особи, зацікавлені в підтримці даного проекту, можуть зробити пожертвування.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

В Україні 37 мільйонів. Що далі?

Наступна Стаття

Захист материнства і молодого покоління - позитивні ініціативи Парламенту

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *