Новини суспільства

Переважна більшість українців виступають проти відновлення СРСР

Згідно з даними соціологічного дослідження, проведеного у вересні-жовтні 2022 року Центром Разумкова, 87 % опитаних українців виступають проти відновлення Радянського Союзу.

Джерело: pravda

Під час дослідження українцям ставили питання про їхнє ставлення до Радянського Союзу. Отримані результати порівнювали з попередніми роками.

За даними опитування, у 2000 році більше ніж 50 % респондентів однозначно відповіли, що вони не прагнуть відновлення Радянського Союзу, у 2021 році частка таких українців склала вже 69 %, згідно з останнім опитуванням у 2022 році — 87 % українців виступають проти відновлення Радянського Союзу

Відновлення СРСР однозначно хочуть лише 3 % респондентів, у 2000 році таких було 19 %, а у 2021 році скоротилося до 10 %. Ще 11 % зазначили, що хотіли б відновлення СРСР, але за сучасних умов це неможливо (у 2000 році таких було 28,5 %, а у 2021 році — 21 %).

При цьому в усіх регіонах України переважну більшість складають ті, хто виступають проти відновлення СРСР. У дослідженні також йдеться, що навіть серед представників найстаршої вікової групи більше ніж 70 % виступають проти відновлення СРСР, а серед молодших 30 років ця частка зростає до 95 %.

Читайте також:

Також зазначається, що серед тих, хто в родині розмовляє російською мовою, ця частка становить 79%, серед тих, хто розмовляє українською — 90%.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Я против совдепии, но я так же против религиозных шизофреников, норовящих засунуть свои шаловливые потные ручонки населению в трусы и их богомольных придурков, запрещающих то фильмы, то книги. Сделайте мне секулярную державу с атеистическим вектором развития и капитализм с заботой о социуме. Сделайте мне настоящую RES PUBLICA, а не гнилой авторитаризм или тухлую теократию. Хотя… Теократия и тоталитаризм своими деяниями – суть одно и то же – один и тот же подонок, чья власть зиждется на терроре и выдумках, насаженных народу во времена, когда не было ни прав, ни свобод. Почему из одного дерьма революционного надо обязательно влезть в другое – средневековое-богомольное, которое вообще по своей сути есть унижение достоинства любого здравомыслящего человека, а так же является кражей частной людской добродетели в “общак благих деяний” именуемый “богом”, чтобы разделить чужие лавры с бездарями, кои ничего, кроме как складывать ручки в молитвенной позе “суслика” не умеют?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button