СвітХристиянські новини

Місія «Христос є відповідь» запустила служіння очних клінік в Ефіопії

Місія «Христос є відповідь» розвиває служіння очних клінік не тільки в Україні, але й в Ефіопії. Під час другої місіонерської поїздки в Африку команда служителів на чолі з директором Місії Тарасом Сенем поділилася досвідом із місцевими пасторами, як організовувати та проводити подібні клініки.

Повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на Прес-центр Місії «Христос є відповідь».

служіння очних клінік

Очні клініки − один з дієвих інструментів донесення Євангелія, який Місія активно використовує у своєму служінні. Відбувається це так: заздалегідь закуповують спеціальне обладнання та окуляри для різного типу зору, залучають професійних лікарів,  розповсюджують запрошення. Під час очікування своєї черги в день акції відвідувачі слухають свідчення про Ісуса Христа; їх пригощають чаєм, дарують християнську літературу, потім лікар проводить огляд, дає рекомендації, виписує окуляри.

«За допомогою очних клінік ми не тільки піклуємося про фізичні потреби людей, а й виконуємо Велике доручення: приводимо людей до Христа, тому що це дуже дієвий метод для проповіді Євангелія. Одного разу побачивши цю ідею на Сході України, ми почали активно впроваджувати її всюди, де служать наші місіонери, і бачимо, як це ефективно», − зазначив Тарас Сень.

У квітні 2021 року в Ефіопії крім навчання служителів, різних заходів та зустрічей з дітьми, команда провела кілька очних клінік в найбідніших регіонах країни. Після цього все обладнання для перевірки зору передали для подальшого використання місцевим церквам.

служіння очних клінік

Ця кампанія стала величезним благословенням, тому що перевірити зір у офтальмологічну клініку приходили не тільки православні та євангельські віруючі, а й мусульмани. Деякі з них чули про Бога вперше.

«Я безмежно радий, що тепер наші служителі проводитимуть такі клініки у своїх містах і селах. Як правило, в найбідніших районах живуть мусульмани і вони не відвідують християнські зібрання, але на огляд зору їх прийшло дуже багато. Слава Богу, що всі вони почули Євангеліє. Ми обов’язково будемо продовжувати це служіння і віримо, що ще більше людей почують про Господа», − зазначив представник місії «Голос спасіння» Мекбіб Мулату.

Місцеві жителі дякували Богу й організаторам за проведення очної клініки в їхньому населеному пункті.

«Подяка Богу, що дав мені можливість відвідати цю клініку. Доктор перевірив мій зір і підібрав потрібні окуляри, адже у мене не було грошей, щоб купити їх. Я така щаслива, що отримала окуляри безкоштовно і тепер можу читати Біблію», − поділилася радістю ефіопка Джорогей.

Нагадаємо, місія «Христос є відповідь» організовує очні клініки понад чотири роки в 10 областях України, а тепер ділиться досвідом і в інших країнах. За цей час понад 6 тисяч людей змогли отримати окуляри й рекомендації від лікаря. Серед них не тільки літні люди, а й діти та студенти. Цікаво, що після огляду лікаря деякі люди, які прийшли на акцію, виявили проблему із зором, про яку раніше не здогадувалися. Після цього вони змогли вчасно розпочати лікування та запобігти серйознішим проблемам.

Читайте також:

Місіонери «Христос є відповідь» і надалі планують проводити очні клініки в Україні, Ефіопії та в інших країнах. До початку літа очікується близько 10 таких заходів в різних регіонах країни.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button