Світ

У Китаї донощик зможе отримати €162 за повідомлення про «нелегальну релігійну діяльність»

До 162 євро винагороди зможе отримати донощик, який повідомить владу про «нелегальну» релігійну діяльність − так вирішила місцева Адміністрація з релігійних питань у місті Чжумадянь на сході Китаю.

Джерело: credo

Потенційних донощиків просять про надання «аудіовізуальних матеріалів, які можуть підтвердити надані факти». У провінції Хенань проживає 10% китайських католиків, і є досить сильна християнська спільнота, не визнана владою.

Такі дії влади є частиною політики Сі Цзіньпіна, що полягає в «синізації» релігії, тобто створенні християнства з «характерними рисами Китаю».

Читайте також:

Це не перший випадок, коли місцева влада заохочує придушувати діяльність релігійних громад, визнаних такими, що не відповідають диктату Комуністичної партії Китаю, а тому розцінені як загроза суспільній стабільності. Людей заохочують до «громадської участі» в боротьбі з нелегальною релігійною діяльністю. Нещодавно влада провінції запровадила обов’язок реєстрації для вірян усіх віросповідань, щоб вони могли брати участь у богослужіннях. Це стосується як християнських храмів різних деномінацій, так і мечетей та буддійських храмів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button