СвітХристиянські новини

У Китаї з усіх видань християнського книжкового онлайн-магазину видалили слово «Христос»

Китайська християнська рада (КХР) і патріотичний рух «lianghui», які контролюють санкціоновані державою церкви, видалили згадки Ісуса Христа з усіх книг і публікацій в онлайн-магазині, повідомляє  invictory.com з посиланням на persecution.org.

Директор школи богослов’я при Китайському університеті Гонконгу Ін Фук-Кана розповів про те, що обкладинки книг, які продаються в книжковому магазині Tianfeng на платформі WeChat, змінилися. Слово «Jidu» (Христос) на всіх книгах перекрили зірками або замінили англійськими літерами «JD» (скорочено від «Jidu»).

Християнин припустив, що книжковий магазин, який знаходиться під управлінням «lianghui», зробив це, щоб уникнути цензури з боку WeChat. Він додав, що останнім часом уряд став посилювати контроль релігійних публікацій. «Це показує, що свобода слова і віросповідання погіршуються з кожним днем ​​при режимі Сі», – підсумував християнин.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button