Світ

В Європі євангельські християни активно беруть участь у суспільно-політичній роботі

Євангельскі християни в Португалії, Німеччині та Італії прагнуть бути сіллю і світлом і намагаються встановити зв’язок із суспільством через суспільно-політичну роботу.

Джерело: evangelicalfocus.com

Зв’язки з урядом Португалії

Президент Португальського євангельського альянсу (EA) Антоніо Калаїм нещодавно зустрівся з міністром юстиції Францискою ван Дунем, щоб обговорити проблеми євангельських церков щодо місць їх зборів у будинках чи магазинах, а також доступу капеланів до в’язниць і лікарень.

На зустрічі Калаїм мав змогу висловити глибоку стурбованість прогресивним статевим вихованням, яке матимуть діти вже з 8 років.

Він наголосив на важливості «побудови справжніх і позитивних зв’язків з політиками, для того, щоб вони прислухались».

Надія у важкі часи

Німецький євангельський альянс (DEA) дедалі більше стурбований атмосферою страху, критики, гніву і навіть теорій змови, що виникла через пандемію Covid-19.

Тому Уве Хеймовскі та Керстен Рідер, які працюють в офісі DEA в німецькому парламенті, опублікували статтю під назвою «Час надії – заклик до єдності та молитви».

Він кидав виклик євангелістам слухати Бога більше, ніж лжепророків чи змов, і бути носіями надії та будівниками мостів у ці неспокійні часи.Це спонукало християн взяти на себе роль творців майбутнього за допомогою Христа.

Потім вони написали кожному окремому депутату (депутату), подякувавши їм за роботу під час пандемічної кризи та надіслали посилання на статтю «Час для надії». Декілька народних депутатів були дуже вдячні за це заохочення.

Сміливе звернення до влади в Італії

Італійський парламент обговорює закон про захист представників ЛГБТ-спільноти від дискримінації, а італійський євангельський альянс та інші лобіюють остаточну версію цього закону про не переслідування тих, хто висловлює біблійну позицію щодо сексуальності.

12 червня кілька євангельських церков та агенцій придбали місця для реклами в головній італійській газеті Corriere della Sera, щоб виразити свої релігійні погляди, в тому числі щодо сім’ї та стосунків взагалі.

“Це була корисна та цікава ініціатива, а також гарна можливість для теологічного виступу,” – сказав Джузеппе Ріцца з Італійського євангельського альянсу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button