СвітХристиянські новини

У Facebook з’явилася кнопка «помолитися». Активна поки у США

У США запровадили нову опцію для користувачів, яка дозволяє віруючим молитися в Facebook. Але це разом з тим буде використовуватись для націлювання реклами.

Джерело: Reuters

У компанії з’ясували, що впродовж пандемії люди просили один одного молитися і тому вирішили створити інструмент, який допоможе об’єднати людей, які мають потребу з тими, хто міг би за них молитися.

Ця послуга проходила тестування в кількох релігійних спільнотах майже рік. Тепер у травні стала доступна для всіх груп у США.

Це працює так: на сторінці з’являється кнопка, якою користувач може відреагувати на чиєсь прохання: «Я помолився». Коли натискається кнопка під дописом прохання з’являються імена тих, які помолилися.

Коли хтось обирає натиснути кнопку «Я помолився», то соцмережа нагадає наступного дня про молитву. Також, коли публікується запит на молитву, то учасники групи можуть вказати, що моляться, залишити коментар, або написати повідомлення особисто.

Але Facebook в цьому вбачає і бізнес-інтереси. Штучний інтелект соцмережі матиме змогу використати зібрані дані для персоналізації реклами. Йдеться про те, що дії користувачів будуть класифікуватися і це впливатиме на те, яку рекламу вони будуть бачити у себе на сторінці. Рекламодавці зможуть більш чітко націлювати рекламу, використовуючи зміст прохань про молитву і реакції на них.

Читайте також:

Релігійні діячі в США підтримали нововведення, але висловили занепокоєння з приводу конфіденційності публікацій з проханнями про молитву, а також незрозуміле подальше використання зібраних даних. Лідери церков висловили невдоволення тим, як  Facebook цензурує повідомлення, і недостатньо бореться з реальним розпалюванням ненависті на ґрунті релігії.

 

Підтримайте наше виданняПідтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button