Світ

Джо Байден тимчасово передав повноваження віцепрезиденту Камалі Харріс

Президент Джо Байден у п’ятницю тимчасово передав повноваження віцепрезиденту Камалі Харріс, поки перебував під анестезією для проведення планової колоноскопії протягом однієї години та 25 хвилин, повідомляє Білий дім.

Джерело: nv.ua

Це звичайна практика, коли віцепрезидент бере на себе президентські повноваження, доки президент проходить медичну процедуру, яка потребує анестезії. Тодішній віцепрезидент Дік Чейні робив це неодноразово, коли президент Джордж Буш проходив колоноскопію.

Оскільки Камала Гарріс — перша жінка-віцепрезидент США, вона стане першою жінкою із президентськими повноваженнями в історії країни. За словами Псакі, Харріс працювала зі свого кабінету в Західному крилі, поки Байден перебував під наркозом.

Камала Гарріс була наділена повноваженнями президента 1 годину 25 хвилин.

Джен Псакі написала у Twitter, що Джо Байден провів переговори з віцепрезидентом Білого дому і керівником апарату Рональдом Клейном і повернувся на посаду. За її словами, президент у гарному настрої й до завершення обстеження залишиться в медичному центрі.

Читайте також: 

Нагадаємо, що 15 листопада Джо Байден підписав свій інфраструктурний пакет на суму 1,2 трильйона доларів, який цього місяця був прийнятий Конгресом за підтримки республіканців, рекламуючи законопроєкт про витрати ЛГБТ як «монументальний крок вперед».

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!