СвітХристиянські новини

Влада Китаю вже з дитсадка виховує в дітях ворожість до Бога

Комуністична партія Китаю (КПК) продовжує придушувати релігійні вірування. У дітей в дитсадку та школярів виховують ворожість до Бога. Повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на christianheadlines.com.

За даними The Epoch Times, Комуністична партія країни прагне підготувати наступне покоління «правильними ідеями та думками», корінням яких є атеїзм.

Одна анонімна християнська мати в Китаї розповідає, як її дитина зазнала трансформації після того, як її навчали в школі ненавидіти Бога.

«Перед початком школи я розповіла своїй дитині про Боже творіння, і вона повірила, – зазначила вона. – Але після навчання в школі моя дитина стала схожою на іншу людину. В атеїстичному Китаї цих чистих і невинних дітей вчать ненавидіти Бога».

Окрім антирелігійного вчення, учнів також вчать попереджати батьків про можливий арешт, якщо вони відвідують церкву чи релігійні місця.

Журнал «Bitter Winter» про релігійну свободу та права людини розповідає про один випадок зі згаданою дитиною, яка занепокоїлась, коли знайшла вдома християнську листівку.

«Мій учитель каже, що християнство – це “ся цзяо” (єретичні релігії, культ)…», – сказав стурбований хлопчик.

Дитина також витягнула шкільний підручник під назвою «Мораль і суспільство», у якому є зміст, пов’язаний із «ся цзяо», що означає «єретичні релігії». Однак КПК вирішила використати оманливий англійський переклад для терміну «культ» або «культ зла», щоб ще більше наголосити на своїй антирелігійній програмі.

Через місяць мати пригадала, як її син проявляв більш агресивну поведінку після того, як виявив, що він тикає діри в релігійній листівці, яку вона раніше приховувала, намагаючись уникнути напруженості. Дитина також погрожувала своїй матері відректися від своєї віри, оскільки «християнство – це “ся цзяо”», і вона «не повинна в це вірити».

Читайте також:

У кліпі, наданому «Bitter Winter», на кадрах видно, як китайський клас дитячого садка викрикує антирелігійні гасла та міцно тримається науки.

У перекладі англійською мовою гасло звучить так: «Вірте в науку і тримайтеся якомога далі від Ся Цзяо; починаючи з дітей, ми найкращі».

За даними Open Doors’ 2021, Китай посідає 17-те місце у списку країн, де християн переслідують. Нещодавній рейтинг Китаю вказує на посилення антихристиянських переслідувань, оскільки Китай підскочив на шість місць з тогорічного списку.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button