РелігіяХристиянські новини

У Верховній Раді відбувся молитовний сніданок, на якому були присутні народні депутати України та гості із США

20 травня в стінах Комітету з питань екологічної політики та природокористування (у Верховній Раді) відбувся Молитовний сніданок, на якому були присутні нардепи України та гості з США. Учасники читали Біблію, звершили спільну молитву та обговорили налагодження співпраці України із США.

Джерело: sobor.com.ua

Захід проходив за підтримки Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування Бондаренка Олега Володимировича.

Головною темою та центром Молитовного сніданку були духовні роздуми, свідчення та цитати з нагірної проповіді Ісуса Христа.

У Верховній Раді відбувся молитовний сніданок, на якому були присутні народні депутати України та гості із США

Джим Слеттері, співорганізатор Молитовних Сніданків США та конгресмен США шести скликань, закликав українських законодавців утворювати більше молитовних груп у Верховній Раді. Прикладом можуть слугувати американські колеги, які щонеділі збираються для підтримки й молитви та не соромляться цього, заявив він.

Американець наголосив, що сьогодні демократія під загрозою. Ліві й праві в стані ворожнечі один до одного, бо вони думають що їх права походять від влади. Але люди, які віданні принципам демократії, розуміють, що вони наділені правами від Бога, а не від держави.

Також Джим Слеттері процитував уривок Декларації незалежності США, створеної 1776 року. А ще він заявив, що ми виходимо із тієї самоочевидної істини, що всіх людей створено рівними, вони наділені їхнім Творцем певними невідчужуваними правами, зокрема такими, як життя, свобода та прагнення щастя.

Під час заходу учасники обговорили налагодження співпраці України з Америкою.

Наприкінці зустрічі, Павло Унгурян, координатор Руху Молитовних сніданків України, нагадав учасникам про перший молитовний сніданок, який провів Ісус для своїх учнів.

Він наголосив, що там було місце для різних послідовників Месії та закликав будувати країну на принципах віри й любові, які ми знаходимо у вченні Ісуса.

Нагадаємо, 15 травня 2021 року відбувся перший молитовний сніданок у місті Скадовськ (Херсонщина). Ініціатором заходу став Скадовський міський голова Олександр Яковлєв. Захід пройшов у Міжнародний день сім’ї.

Читайте також:

Також повідомляємо, що 13 травня 2021 року в Ірпені (Київщина) відбувся перший міжконфесійний молитовний сніданок. Захід мав назву «Від тривоги до надії». На запрошення Міжконфесійної ради церков Ірпеня і Приірпіння в молитовному сніданку взяли участь 80 ірпінчан і гостей: депутатів і  освітян, громадських діячів і священнослужителів, держслужбовців і бізнесменів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button