Home»Новини»У Китаї конфісковують Біблії, погрожують штрафами до 1400 доларів

У Китаї конфісковують Біблії, погрожують штрафами до 1400 доларів

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

У новому звіті державні чиновники в Китаї конфіскували Біблії у церков і погрожували штрафами в рамках посиленої боротьби з християнством та намагання викорінити “незаконні публікації”. 

Кампанія була націлена на нелегальні підземні церкви, а також на легальні церкви “Триєдинства”, які зареєстровані урядом.

“Якщо наші Біблії заберуть, у нас більше не буде”, – сказав пастор церкви “Триєдинства” в провінції Цзянсі “Winter reported“, спостерігачам, які підготували звіт. “Ми думаємо просити членів своєї громади сховати їх у горах”.

У грудні близько 10 державних чиновників здійснили рейд на іншу церкву “Триєдинства” в Цзянсі в пошуках “піратських Біблій” або не надрукованих у країні, або надрукованих у нелегальних друкарнях, повідомляє Winter reported. Пастор сказав їм, що церква володіє лише легальними Бібліями, надрукованими всередині країни, але посадовці все-таки вилучили 30 Біблій.

За словами спостерігачів, подібні рейди відбулися “по всій країні” в рамках загальнонаціональної кампанії “викорінення порнографії та нелегальних видань”.

Урядові чиновники здійснили рейд у підземній церкві в провінції Цзянсі та вилучили численні коробки з Бібліями, книгами гімнів та іншої літератури. Вони також записали посвідчення членів церкви й погрожували заарештувати їх, якщо вони знову зустрінуться, заявив Winter reported.

У деяких місцевостях члени церкви перестали приносити свої Біблії до церкви через стурбованість, що їх у них відберуть. Такий випадок у Церкві адвентистів сьомого дня, де під час грудневого рейду було вилучено понад 100 «піратських» Біблій.

“За словами церковного співробітника, віруючі більше не приносять своїх церковних Біблій, боячись, що уряд може забрати їх”, – повідомила Winter reported. «Вони читають Святе Письмо вдома після кожної служби, згідно з посиланнями, які проповідник дає їм під час проповідей».

Пастор “Триєдинства” в провінції Чжецзян заявив, що місцеве бюро з питань релігій погрожує штрафами в розмірі від 430 до 1400 доларів США (USD) церквам, яких спіймали з незаконними Бібліями.
Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Поблизу Єрусалима виявлено розвалини храму "поза Законом"

Наступна Стаття

"Бразилія належить Богові" – Президент Бразилії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *