СвітХристиянські новини

У Китаї конфісковують Біблії, погрожують штрафами до 1400 доларів

У новому звіті державні чиновники в Китаї конфіскували Біблії у церков і погрожували штрафами в рамках посиленої боротьби з християнством та намагання викорінити “незаконні публікації”. 
Кампанія була націлена на нелегальні підземні церкви, а також на легальні церкви “Триєдинства”, які зареєстровані урядом.
“Якщо наші Біблії заберуть, у нас більше не буде”, – сказав пастор церкви “Триєдинства” в провінції Цзянсі “Winter reported”, спостерігачам, які підготували звіт. “Ми думаємо просити членів своєї громади сховати їх у горах”.
У грудні близько 10 державних чиновників здійснили рейд на іншу церкву “Триєдинства” в Цзянсі в пошуках “піратських Біблій” або не надрукованих у країні, або надрукованих у нелегальних друкарнях, повідомляє Winter reported. Пастор сказав їм, що церква володіє лише легальними Бібліями, надрукованими всередині країни, але посадовці все-таки вилучили 30 Біблій.

За словами спостерігачів, подібні рейди відбулися “по всій країні” в рамках загальнонаціональної кампанії “викорінення порнографії та нелегальних видань”.
Урядові чиновники здійснили рейд у підземній церкві в провінції Цзянсі та вилучили численні коробки з Бібліями, книгами гімнів та іншої літератури. Вони також записали посвідчення членів церкви й погрожували заарештувати їх, якщо вони знову зустрінуться, заявив Winter reported.
У деяких місцевостях члени церкви перестали приносити свої Біблії до церкви через стурбованість, що їх у них відберуть. Такий випадок у Церкві адвентистів сьомого дня, де під час грудневого рейду було вилучено понад 100 «піратських» Біблій.
“За словами церковного співробітника, віруючі більше не приносять своїх церковних Біблій, боячись, що уряд може забрати їх”, – повідомила Winter reported. «Вони читають Святе Письмо вдома після кожної служби, згідно з посиланнями, які проповідник дає їм під час проповідей».

Пастор “Триєдинства” в провінції Чжецзян заявив, що місцеве бюро з питань релігій погрожує штрафами в розмірі від 430 до 1400 доларів США (USD) церквам, яких спіймали з незаконними Бібліями.
Джерело: christianheadlines.com
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button