РелігіяХристиянські новини

Відбулася друга конференція «Богослов’я для життя» на тему: «Вибух популізму та лідери думок»

4−5 грудня 2020 року відбулася друга конференція «Богослов’я для життя»Цього року назва конференція була «Вибух популізму та лідери думок». Повідомляє Українська Євангельська Теологічна семінарія у Facebook.
Під час події учасники разом зі спікерами досліджували популізм з християнської точки зору.
Що ж таке популізм? Лідери думок – популісти? Яка роль лідерів думок сьогодення? Чи не використовують віряни методи популізму під час проповіді Євангелія? Як не стати жертвою маніпуляції в часи постправди та фейків? Як відрізнити популізм від популярності? Саме на ці питання відповідали спікери на конференції.

«ВІДСУТНІСТЬ КРИТИЧНОГО АНАЛІЗУ ІНФОРМАЦІЇ ДАЄ НЕОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОПУЛІЗМУ, АДЖЕ ПОПУЛІСТИ ДАЮТЬ ПРОСТІ ВІДПОВІДІ НА СКЛАДНІ ЗАПИТАННЯ, ТАКИМ ЧИНОМ ВИКРИВЛЮЮЧИ ПРАВДУ ТА МАНІПУЛЮЮЧИ ЕМОЦІЯМИ МАС ЗАДЛЯ ВЛАСНОЇ ВИГОДИ», – ЗАЗНАЧИВ УЧАСНИК КОНФЕРЕНЦІЇ АНДРІЙ МЕЛЬНИК, М. ЖИТОМИР.

Андрій доповнив:

«ОТЖЕ, ЩОБ ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ЦЬОГО МИ МАЄМО ВЧИТИСЯ КРИТИЧНО МИСЛИТИ, АНАЛІЗУВАТИ ТА ЗВЕРТАТИ УВАГУ ДО ЧОГО АПЕЛЮЄ ІНФОРМАЦІЯ (ДО ЕМОЦІЙ ЧИ ФАКТІВ); РОЗВИВАТИ ВЛАСНИЙ РОЗУМ, ФОРМУВАТИ СВОЮ ДУМКУ, ЗАСНОВУЮЧИ ЇЇ НА ПЕРЕВІРЕНИХ ФАКТАХ…».

Читайте також:

Як повідомила Семінарія, відповіді на ці та інші запитання ви зможете знайти у записах з конференції. Яким чином їх переглянути, ми повідомимо незабаром.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!