Християнські новини

Президент та Глави церков моляться за Україну, мир та військо

У Софії Київській відбулася Молитва за Україну  з нагоди Дня захисника вітчизни. В молитві беруть участь глави церков, релігійних організацій та керівництво держави.
Кожен з представників церков промовляє молитву до Бога і просить про мир і благословення України, про припинення війни на Сході України, щоб Господь допоміг подолати зло несправедливість, горе та смерть.
Молитву за захисників України проголосили: Патріарх Київський і всієї Руси-України – Філарет, Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук), Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Української Православної Церкви Онуфрій, єпископ, ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви Віталій Кривицький, Муфтій Духовного управління мусульман України Ахмед Тамім, Голова Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, президент Українського Біблійного Товариства Григорій Комендант, Єпископ, глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Маркос Оганесян, інші представники духовенства.

Більше про молитву за Україну:

Разом з представниками духовенства моляться Президент Петро Порошенко з дружиною Мариною, члени Уряду та керівники силових відомств України.
Відразу після молитви на площі перед собором Святої Софії відбулася церемонія складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Слово про Слово з посиланням
на Релігійно-інформаційну службу України
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button