Для життя

Ціна наших пліток

Уявіть, що перед вами − високий, трохи сивий чоловік років 65, з мудрими очима і поглядом, повним впевненості й миру. До того ж він пастор церкви й батько шістьох дітей, двоє з яких були усиновлені. І ось, що він мені розповів:

Історія

«У невеликому українському селі жила родина, де росли дев’ятеро дітей. Як ви знаєте, в маленьких селах секрети довго не живуть, тому всі добре знали: одна з дочок цієї родини почала стосунки з хлопцем, який не сподобався її батькам, тому вона пішла з сім’ї та почала жити з цими хлопцем. Незабаром вона завагітніла, що змусило пару думати про весілля. Майбутній батько вирушив на заробітки, і за місяць повернувся. І все б нічого, тільки ось дорогою додому першою його зустріла не наречена, а їхня сусідка. І через велику «любов» до цієї родини, докладно розповіла йому про зради та любовні пригоди його вагітної нареченої, яких, звичайно, насправді не було.

Розлючений наречений у запалі та люті збирає речі й, навіть не зустрівшись з коханою, їде і більше не повертається. Вона навіть не підозрює, у чому справа, але вирішує залишити дитину і виховувати сама.

Результат – народжений хлопчик повністю позбавлений зв’язку з рештою родини та опіки батька. Через кілька років його мама, через важку роботу та проблеми з нервовою системою, важко захворіла і померла.

Хлопчика віддали до дитячого будинку, де він виріс, позбавлений батьківського піклування та тепла. І знаєте що? Цей хлопчик зараз стоїть перед вами. Ось чому так звані «розмови на кухні», як їх називають, чи просто плітки – це останнє, що я хочу чути у своєму будинку».

Ось така історія. Про те, як кілька слів якоїсь сусідки так просто зруйнували життя, кілька життів. А це – не дрібниця і не вигадка. Хоча в таких ситуаціях помиляється і той, хто вірить пліткам, адже, як можна судити про людину, не знаючи її чи не знаючи її обставин?.. До того ж зазвичай той, хто передає тобі чутки про когось, з такою ж легкістю може передавати й чутки про тебе.

Читайте також:

Поширюючи плітки, ми ніколи не знаємо, яким буде результат цих пліток. Проте, почувши цю історію, думаю, ви пошкодуєте про все, що коли-небудь говорили за спиною. Тому що ви ніколи не знаєте, якою буде ціна цих пліток.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!