Блог Олександра Лебедя

Ліки від страху

– В тобі оселився страх, і тепер він панує над твоїм розумом.

– Як ти це бачиш?

– Це видно, ти виглядаєш як паралізований. Не зовні, а в середині. Людина, яка не боїться, сподівається на краще майбутнє і рухається вперед. Вона мріє, складає плани, починає діяти, її захоплює щось нове та незвідане. А той, хто боїться − зациклений на стабільності, переживає за втрати та за завтрашній день.

– Ти бачиш мої переживання?

– Я їх відчуваю. Це як скажені собаки відчувають тих, хто їх боїться, і нападають на них. Те, що ти переляканий, видно по твоєму обличчю, ти говориш про свої страхи навіть не помічаючи цього. Тобі, мабуть, важко з цим живеться? Навряд чи ти швидко засинаєш.

– Так, ти маєш рацію. Я багато про що боюся. Я боюсь втратити роботу, захворіти на щось не виліковне, не забезпечити гідне майбутнє свої дітям, прожити сіре непримітне життя. Це лиш малий перелік страхів, які бігають за мною, як скажені собаки, про яких ти згадав. Але що мені робити з цим? Я не можу позбавитися їх. Може ти підкажеш мені вихід?

– Тобі потрібна віра. Віра − це потужна зброя. Вона як палиця, яка може відігнати будь-яку звірену. Пам’ятай, що 90 % того, за що ми переживаємо, і чого боїмося, ніколи не відбудеться. Отож ти катуєш себе марно. Проблеми потрібно вирішувати в міру того, як вони приходять в реальності. А поки їх немає, то їх і немає, вони є лише у твоєму хворому розумі. Ти захворів на страх.

Читайте також:

Отож лікуйся. Віра в краще майбутнє, в те, щоб все під контролем НЕБА, − це найкращі ліки. Але лише наявність цих ліків нічим не допомагають, їх треба приймати. Бажано тричі на день.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Олександр Лебедь

Досвідчений підприємець. Спеціаліст в сфері переговорів, продаж і особистісного зросту. Батько п'яти дітей. Автор книги "Як перемогти лінь і досягнути цілей".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button