війна

Церква в Іллінойсі зробила понад 700 хрестів на знак підтримки України: «Бог допоможе їм»

Громада в штаті Іллінойс зробила і роздала сотні дерев’яних хрестів, щоб люди могли поставити їх у своїх дворах як нагадування про необхідність думати й молитися за українців, які страждають від російського вторгнення.

Джерело: christianpost

Об’єднана методистська церква East Jordan UMC у Стерлінгу почала виготовляти білі хрести заввишки 45 см та шириною 30 см наприкінці лютого, коли Росія розпочала вторгнення в Україну.

Пастор East Jordan UMC Джим Міллер розповів The Christian Post, що його церква роздала вже понад 700 хрестів та продовжує робити нові.

«Всі в країні, якщо вони мають серце, хочуть щось зробити, − сказав Міллер. − У нас немає можливості поїхати туди та допомогти. Більшість людей побоялися б туди їхати, але якщо ми справді християни, то ми віримо, що Бог допоможе їм».

Міллер сказав, що церква вирішила зробити хрести, які можна встановити на відкритому повітрі, тому що він вважає, що через вторгнення українці не будуть у безпеці, щоб робити це самі.

«Україна − величезна християнська країна, але вони зазнають гонінь, − продовжив він. − Тому ми вирішили, що якщо вони не можуть встановити хрести, то це зробимо ми».

Після завершення роботи маленькі хрести розміщуються біля двостороннього знака на території церкви, де люди можуть припаркувати свій автомобіль, вийти та взяти один із них для свого будинку.

Міллер вважає, що реакція на служіння з хрестами у церкві «дивовижна». Він зазначив, що багато людей питали, чому вони це роблять, для кого вони це роблять.

«Найбільша проблема, яку ми бачимо в нашому людському стані в цій країні та у світі, полягає в тому, що щоранку ви включаєте новини та отримуєте нову кризу, а наш інтерес і наша увага до попередньої кризи слабшає та зникає», − сказав Міллер.

«Я сподіваюся, що встановлення хрестів нагадає людям про тих бідних людей, які страждають. Просто тому, що ми можемо відкинути це у своїх думках, ми не можемо відкинути їхні потреби. Тож це найголовніша причина, через яку ми це робимо».

East Jordan UMC щонеділі збирає спеціальну пожертву на користь українців і щосереди проводить молитовні збори.

Вторгнення Росії в Україну почалося 24 лютого, причому президент Росії Володимир Путін заявив, що це робиться від імені проросійських сепаратистів, які живуть у Східній Україні.

Хоча очікувалося, що Росія здобуде легку перемогу над своїм меншим східноєвропейським сусідом, населення України продовжує чинити запеклий опір.

Управління Верховного комісара ООН з прав людини зафіксувало 11 544 жертви серед цивільного населення України станом на 11 липня – 5024 убитих та 6520 поранених.

Серед загиблих щонайменше 141 дівчина, 161 хлопець і 41 дитина, стать яких поки невідома.

«Більшість зареєстрованих жертв серед цивільного населення були викликані застосуванням вибухових речовин із широкою зоною поразки, включаючи обстріли з важкої артилерії та систем залпового вогню, а також ракетні та повітряні удари», − повідомляє агентство.

«УВКПЛ вважає, що реальні цифри значно вищі, оскільки отримання інформації з деяких місць, де йдуть інтенсивні бойові дії, затягнулося, і багато повідомлень ще не підтверджено».

Деякі вчені порівнюють нинішній конфлікт із Кримською війною 1850-х років, у якій царська Росія намагалася і не змогла отримати територію вздовж Чорного моря, не зважаючи на свою численну армію.

Читайте також: 

Звернення до лідерів союзів Євангельських церков Росії

«Є дуже чіткі паралелі, − сказав Орландо Фігес, британський історик та письменник, в інтерв’ю Національному громадському радіо. − І я думаю, що Путін, ймовірно, перенапружився, так само як і Микола I».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button