Актуальне

Звернення до лідерів союзів Євангельських церков Росії

Відкрито звертаюсь до лідерів союзів євангельських церков Росії. Ви мене практично всі знаєте очно чи заочно. Якщо ваші об’єднання промовчать у цей час, ви будете спільниками злочину проти людства, і винні у вбивстві українського народу та безлічі ваших братів і сестер у Христі, оспівуючи хвалебні пісні голосніше, ніж крики та ридання вбитих в Україні в ім’я путінізму. Ви боїтеся в’язниці. Ваші ж брати й сестри у Христі в Україні – десятки та сотні тисяч – бояться теж, адже їх убивають російськими снарядами, російськомовних передусім на лівобережній Україні.

Якщо від ваших союзів не буде заяв про те, що Каїн – вбивця, Ахав – вбивця, Путін – вбивця, це означає, що путінізм вразив світогляд більшості євангельських російських пасторів. Ваші церкви вітали Путіна, дякували за свободу вірити. Настав час скористатися цією свободою. Згадайте Мардохея та Естер. Не уподібнюйтеся до Йосафата, який вступив у союз з Ахавом, промовчав, коли Бог звернувся через пророка Михея.

Так, Росія – не Україна. Але Церква – не Росія і не Кремль. Україна не нападала на Україну ні 2014, ні 2022. Ваш президент неодноразово вам казав, що і Донбас, і Крим, і вторгнення 24 лютого 2022 р. – це спецоперації Росії.

Читайте також:

Будьте вірними не Путіну. Будьте вірними Тілу Христовому. Так, ми слабші, ніж можемо навіть уявити. Саме тому уповаємо на силу Святого Духа. І нехай дасть вам Господь силу та мудрість у тому, щоб вирішити, що робити далі. Забороніть вашим членам церков дивитися російську пропаганду. Проводьте просвітницькі бесіди. Не тільки моліться, а й дійте. І не мовчіть. Прошу вас на колінах…

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Тарас Дятлик

Пошукач кафедри культурології НПУ імені М.П. Драгоманова, голова правління ГО "Євангельська акредитаційна теологічна асоціація", член Міжнародної ради по євангельській богословській освіті (в рамках Всесвітнього євангельського альянсу), член Наглядової ради асоціації "Богослови без кордонів", регіональний директор United World Mission (Overseas Council) по Східній Європі та Центральній Азії в області розвитку богословських освітніх систем. Випускник Донецького християнського університету й Evangelische Theologische Faculteit (Лувен, Бельгія) за спеціалізацією богослов'я Нового Завіту.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Гадаю, що, навряд чи це Звернення ДІЙДЕ до слуху й совісті, принаймні, більшості лідерів та, загалом. дуже значної частини наших, по суті, вже КОЛИШНІХ братів у Христі в РФ!
    Тих, що цим своїм зрадницьким мовчанням чи навіть ПРЯМИМ й СВІДОМИМ прислуговуванням злочинному – диявольському путінському режиму та, відповідно, прямою чи непрямою підтримкою кривавої кремлівської агресії проти України, фактично ПРОДАЛИ свою душу лукавому…
    Тим не менше, дуже хотів би помилитися…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!