СвітХристиянські новини

Третина дорослих жителів Великобританії моляться і регулярно відвідують церкву – опитування

Третина дорослого населення Великобританії моляться і відвідують церкву щонайменше раз на місяць. Нове опитування виявило, що молоді люди виявилися більш духовно активним, ніж старше покоління.

Джерело:  christiantoday.com

В опитуванні від Savanta ComRes взяли участь 2075 дорослих жителів Великої Британії. Воно було проведене для молитовної групи памятнику Вічної стіни для відповіді на молитву, який встановлюють поблизу Бірмінгема.

За результатами трохи більше третини дорослих жителів Великобританії (36 %) моляться наодинці, з невеликою групою, чи в церкві.

Вражає, що половина (51 %) дітей віком від 18 до 34 років моляться принаймні раз на місяць, що вдвічі більше за осіб старше 55 років (24 %).

Ту саму картину опитування виявило щодо відвідування церков.

Хоча третина британців (31 %) загалом сказали, що відвідують церкву, але частка молодих люди набагато більше (49 % осіб віком від 18 до 34 років) проти людей старше 55 років (16 %).

Молоді люди також більш ймовірно, ніж літні британці вірять, що їхні молитви матимуть відповідь (38 % від 18 до 34 років) у порівнянні з людьми старше 55 років (22 %).

Річард Гембл, засновник пам’ятнику Вічної стіни для відповіді на молитву, наголосив на дедалі більшій духовності.

Він сказав, що попри світськість Великобританії, ми бачимо очевидну картину зростальної духовності.
Гембл також підкреслив, що молоде покоління досліджує віру та духовність в Інтернеті і це потрібно заохочувати і розвивати.

Вічна стіна відповіді на молитву встановлюється на місці поблизу Коулшілла на околиці Бірмінгема. Там очікується близько 300 000 людей на рік. Будівництво має розпочатися цього року і завершитися приблизно у 2023 році.

Пам’ятник буде заввишки 169 футів і коштуватиме 12 мільйонів фунтів стерлінгів.

Читайте також:

У своєму зверненні Гембл говорить, що зараз багато хто вважає молитву останньою інстанцією, оскільки це розмова з Богом. Різні віри мають різні погляди на Бога як на вищу особистість, але християнство вчить, що Бог − це особистість, яка вимагає відносин. Він вислуховує наші молитви і відповідає на них іноді так, як ми не могли передбачити. Він каже, що молитва без певних очікувань і надії на відповідь подібна до розмови у порожній кімнаті.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Джерело
Christian Today

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button