Домашня»Для життя»Мозок і здоров’я

Мозок і здоров’я

9
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вчені-медики не сумніваються в тому, що думки людини впливають на її здоров’я.

Клітини, що дають початок білим кров’яним тільцям, можуть безпосередньо контролюватися мозком за допомогою нервів. Мозок в цілому й окремі нейрони зокрема за допомогою мови гормонів вказують клітинам імунної системи напрям удару проти чужорідного вторгнення; за допомогою гормонів здійснюється і їх зворотний зв’язок. І, між іншим, було доведено, що стрес і сильне емоційне напруження погіршують цей зв’язок, послаблюючи імунітет.

Макрофаги, великі амебоїдні клітини, беруть участь у відновленні пошкодженої тканини, а також пожирають бактерії, віруси й інші чужорідні тіла. Ці клітини можуть поглинути навіть залізні ошурки! Але в стані стресу або при тривалій депресії організм виробляє особливі хімічні речовини, які знижують активність макрофагів.

думки людини

Будьте уважні! Зв’язок між мозком і здоров’ям не тільки свідчить про мудрість і всемогутність Творця, а й підтверджує біблійну істину. Апостол Павло в Посланні до Филип’ян, 4: 8 радить: «Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це!». Ця порада корисна не тільки для душевного, але і для тілесного здоров’я.

Джерело: https://telegra.ph/Mozg-i-zdorove-03-09

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

Попередня стаття

Церква і коронавірус: як діяти християнам

Наступна стаття

Окупанти в Криму ув'язнили на 6 років "свідка Єгови"

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *