Україна

Понад 2 млн виїхали: 40 % молодих людей постраждали від війни рф проти України

У Міністерстві молоді та спорту повідомили, що за час повномасштабного вторгнення, внаслідок дій російських окупантів постраждали 40 % українського юнацтва.

Джерело: Міністерство молоді та спорту України

Заступниця міністра молоді та спорту Марина Попатенко під час заходу «Дні культури Криму в Туреччині» заявила, що 40 % юнацтва з 24 лютого постраждали від російської війни.

«Понад 2 мільйони молодих людей стали внутрішньо переміщеними особами та ще близько 2 мільйонів виїхали за межі країни», − пише пресслужба.

Від початку повномасштабного вторгнення російські окупанти захопили, зруйнували або пошкодили 98 об’єктів молодіжної інфраструктури. Цим будівлям завдали збитків на понад 3,4 млн доларів.

Також Попатенко відзначила дев’ятирічну окупацію Криму та напрацьовану Стратегію відновлення півострова після деокупації. Зокрема, перегляд гуманітарних політик, зокрема молодіжної, спрямованої на підвищення рівня життя українців і внутрішньо переміщених осіб, створення робочих місць, посилення зайнятості молоді, сприяння залученню молоді до громадського життя, адаптацію та розв’язання проблем на деокупованих територіях.

Читайте також:

«Уже сьогодні ми можемо посилювати зв’язки молоді України, кримськотатарського народу і Туреччини, що може дати позитивні результати для України після деокупації Кримського півострова і в його відновленні», − додала Попатенко.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button