Релігія

Звернення АМЦЄХУ до служителів церков емігрантів у США, Німеччині та інших країнах світу

Брати єпископи, пастори, диякони! Брати й сестри! Церква Ісуса Христа!

До вас звертається церква України! 24 лютого о 4.00 за київським часом розпочалося повномасштабне вторгнення військ Російської Федерації в Україну. Одержимий бісами Президент Росії Путін цинічно назвав це операцією миротворчих військ із порятунку російськомовного населення від нацистів та бандерівців.

Ця операція триває вже десятий день. Російські війська зустріли запеклий опір всього українського народу. Немає жодного міста, селища та села, де путінців зустріли б із квітами, хлібом та сіллю. Це підтверджують наші брати з усіх частин України.

Російські війська зазнали величезних втрат серед військовослужбовців. Кількість убитих вже понад 10000, і ми вважаємо, що ця цифра може бути вдвічі чи навіть утричі більшою. Кількість поранених налічує десятки тисяч. Російська влада старанно приховує реальні втрати своєї армії.

Вся українська армія та весь український народ став на захист своїх сімей, міст та країни. Першими, хто зустрів російську армію, виявилися міста Сходу, Півночі та Півдня України: Харків, Суми, Чернігів, Маріуполь, Херсон. Мешканці міст люто захищають свої міста. Ніхто не радий приходу «визволителів». Російськомовні українці ненавидять російських солдатів, які стали вбивцями нашого народу.

Останні кілька днів російська армія бомбить та обстрілює Харків, Суми, Чернігів, Маріуполь, Херсон, Київ та менші міста. Кількість загиблих із мирного населення вже йде на тисячі, а російські війська статично руйнують наші міста бомбами та важким озброєнням.

Вчора вночі було обстріляно енергоблок Запорізької атомної станції. Почалася пожежа. Коли прибули пожежники, їх обстріляли російські військові й не давали гасити пожежу. Не треба пояснювати, чим загрожує для світу вибух на найбільшій атомній станції в Європі.

Головний лікар Херсона повідомив про підтверджені 11 випадків зґвалтування українських дівчат. З них вижило лише 5. Їх ґвалтували російські солдати до смерті. І таких випадків стає дедалі більше. Російські солдати є фашистами, яких російський народ так боявся в Україні. Сотні тисяч українців змушені були покинути свої розбомблені будинки та рятувати своє життя. Російсько-фашистська армія принесла сльози, горе, зґвалтування, тортури, жорстокі вбивства та смерть, смерть, смерть!

Одержимий Президент Росії розв’язав дику та брехливу війну. Кому ви будете вірити: слузі диявола, або своїм братам і сестрам у Христі? Церква Христа, ви станете пророком, що викриває шалені злодіяння, або будете лжепророками, як за часів Ахава? Ви рятуватимете приречених російським фюрером на смерть, чи аплодуватимете йому? Ви говоритимете правду чи підтримуватимете брехню? Ця війна не лише трагедія для України, а й для всього світу.

Якщо ви мовчатимете, кров кожного загиблого в Україні (8 років триває підла війна Росії проти України) буде і на ваших руках. Як відмиватимете її? І не кажіть, що ви поза політикою. Підтримуючи Путіна, ви навіть підтримуєте його політику. Не кажіть, що це не ваша війна, тому що швидше, ніж ви думаєте, вона стане вашою.

Не вдавайте, що це вас не стосується. Шукайте правдиву інформацію про страшну війну в Україні. Повідомляйте вашим рідним у Росії про злочин Путіна та його армії в Україні. Немає жодної миротворчої операції. Є криваве жертвопринесення лжемесії своєму господареві. Ваша неучасть у цій війні стане вашою співучастю, якщо ви мовчатимете і покриватимете беззаконня Путіна.

Не Путін, а ми потребуємо вашої підтримки.

З молитвою про вас,

Ваші брати й сестри з України, що спливає кров’ю.

Асоціація Місіонерських Церков Євангельських Християн України (АМЦЄХУ).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button