СвітХристиянські новини

Три дні молитви з постом за Білорусь

Християни Білорусі оголосили триденний піст і молитву за свою країну. Це відбуватиметься з 18 по 20 листопада 2020 року. Євангельські лідери опублікували спільне звернення із закликом «посилити молитву» за країну. Повідомляє БОГ.NEWS.
До християн звернулися єпископ Союзу євангельських християн-баптистів Леонід Міховіч, єпископ Об’єднаної Церкви християн віри євангельської Сергій Цвора та єпископ Релігійного об’єднання громад християн повного Євангелія Леонід Вороненко.
«Від імені всіх євангельських церков Білорусі закликаємо посилити молитву за нашу країну!
Моліться за припинення жорстокості, насильства і кровопролиття, а також за всіх постраждалих і їхні сім’ї.
Моліться за всіх людей, за всіх, хто при владі (1 Тимофія 2:1−2), щоб вони мали страх Божий і пам’ятали, що над ними є Вищий суддя, Якому ми всі дамо відповідь (Римлян 14:12).
Моліться, щоб народ звернувся через Ісуса Христа до Бога і полюбив Його всім серцем, всією душею і всією думкою, і ближнього свого, як самого себе.
Пропонуємо об’єднатися в молитві з постом з 18 по 20 листопада (середа−п’ятниця), здійснюючи молитви в зборах і по домівках, покладаючись на Божу мудрість та силу (Книга пророка Даниїла 2:20−21).
Також продовжуємо молитися з постом в наступні дні, щоб Господь явив Свою милість і правду», – йдеться у зверненні.
Читайте також: 

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Відеозвернення в’язня злочинного лукашенківського режима – Павла СЕВЕРИНЦЯ, який вже понад 5 місяців перебуває за ґратами, до білоруських християн, котре зачитала його дружина – Ольга:
    https://www.youtube.com/watch?v=WZEMqu4fCjg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!