Україна

У Луцьку та Львові відбулися молитовні сніданки

10 вересня у Луцьку та Львові пройшли  молитовні сніданки, які зібрали разом управлінців, діячів культури, депутатів, священнослужителів, які разом молилися і просили благословення для своїх міст та України.

У Луцьку захід розпочався о 9:00 в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

У Луцьку та Львові відбулися молитовні сніданки

Метою заходу був збір коштів на діагностичне обладнання для неонатального центру Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства. На молитовному сніданку виступили мер міста Ігор Поліщук, державний та політичний діяч Григорій Недопад, заступниця голови Волинської державної адміністрації Вікторія Левчук.

А «Молитовний сніданок Львівщини» відбувся в Українському Католицькому Університеті, на якому керівництво області та міста спільно з представниками духовенства помолилися про захист і Божу охорону для Львівщини та всієї України. На заході був присутній міський голова Андрій Садовий, а також голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький та перший заступник Андрій Годик.

У Луцьку та Львові відбулися молитовні сніданки

Читайте також:

Нагадаємо, що традиція проведення національних молитовних сніданків у світі існує майже 70 років і слугує духовному єднанню та порозумінню провідних політиків, урядовців, дипломатів, релігійних і громадських лідерів.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button