УкраїнаХристиянські новини

Запущений офіційний портал молитовного руху «Заступники України»

Молитовний рух «Заступники України» запустив офіційний портал molytva.org.ua. Цей рух давно об’єднував християн в молитві про загрози й виклики, з якими стикалася країна.

В кінці 2020 року було створено офіційний портал, де кожен християнин з будь-якого міста чи церкви може стати частиною духовної армії молитовних захисників. Повідомляє invictory.com з посиланням на пресцентр руху.

«Ми, християни, представники різних конфесій, «Заступники України», об’єднані однією метою: побачити нашу націю зміненої, а землю – зціленою», – наголошується на сайті руху.

Молитися стратегічно про владу, країну і про оперативні загрози можна в будь-який зручний час. Для цього на порталі є розділи:

  • «Карта молитовників» – розділ, де можна спостерігати скільки людей і з яких міст одночасно моляться.
  • «Молитовні орієнтири» – тут вказано, як молитися згідно зі Словом Божим і вказаний перелік постійних і оперативних молитовних потреб.
  • «Молитва 24/7» – розділ, де можна встати в чергу тривалого цілодобового клопотання, вибрати свій час.
  • «Молитовна хода» – маршрути для молитви в столиці в стратегічних місцях.
  • «Ресурси» і «Свідчення» – публікації про важливість посередницької молитви та історії відповідей Бога на молитви святих.

«Сьогодні ми живемо в дуже непростий час, коли хвиля коронавірусу атакує весь світ, політична нестабільність, багато соціальних проблем, – зазначає координатор молитовного руху «Заступники України» Віталій Орлов. – Я вірю, що нам треба звернутися до небесної інструкції, Біблії, в якій написано, що перед тим, як прийде зцілення Землі, нам треба «шукати Господа, змиритися перед Ним, молитися, відступити від гріхів».

На його думку, для цього повинна піднятися велика армія захисників, «яка знає Великого Бога. Вони повинні знаходитися в постійній молитві, проголошувати Царство Боже на цій Землі, просити про благословення для країни».

«Приєднуйтесь до молитовного руху «Заступники України» для того, щоб молитися разом. Нехай Бог нас в цьому благословить», – закликав координатор.

Міжконфесійний християнський рух має на меті зібрати 100 000 захисників, які будуть постійно молитися за свою країну.

Читайте також:

Зазначається, що молитовний рух «Заступники України» офіційно підтримали всі великі християнські об’єднання.

Для того, щоб стати молитовним захисником потрібно зареєструватися на сайті. Якщо у вас з’являться додаткові питання, то на порталі легко знайти відповіді через чат-боти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button