Новини суспільства

Петиція про денонсування Стамбульської конвенції набрала 25 тисяч голосів

На сайті Офісу президента петиція №22/146508-еп про денонсування (припинення дії) Стамбульської конвенції набрала 25077 голосів з 25000 необхідних і тепер має бути розглянута Президентом.

Джерело: risu.ua

Прийняття Верховною Радою законопроєкту про ратифікацію Стамбульської конвенції підійняло цілу хвилю обурення серед суспільства, адже цей документ поряд з важливою темою протидії насильству щодо жінок приховано запроваджує антисімейну гендерну ідеологію в українське законодавство. Зокрема, наряду зі статтю запроваджується поняття «гендер», який зможуть вибирати замість статі, а школу зобов’яжуть навчати дітей про гендерні ролі, зміну статі, різну сексуальну орієнтацію тощо. Звичайно, це не станеться одразу, але Конвенція − це ключовий документ, що відриває для цього двері.

З огляду на це, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтверджує свою позицію та виступає активно проти впровадження Стамбульської конвенції.

На переконання ВРЦіРО, для боротьби з домашнім насильством буде кращим не впроваджувати Стамбульську конвенцію, а натомість вдосконалювати національне законодавство України та практичні механізми його реалізації: розширювати мережу шелтерів для жінок із дітьми, посилювати відповідальність для кривдників і правові засоби впливу на них для запобігання повторенню насильства, реагувати на звернення і розслідувати випадки домашнього насильства за заявами свідків, а не лише потерпілих тощо.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!