Новини суспільстваХристиянські новини

Рух «4-й Мушкетер» організовує вікенд «Батько і син»

Триває реєстрація на вікенд «Батько і син» від руху «4-й Мушкетер». 19-22 серпня 2021 року в Карпатах. Кожен батько може взяти участь в поході, взявши з собою сина у віці від 11 до 17 років. На момент походу синові повинно виповнитися повних 11 років.

Джерело: the4thmusketeer.com.ua

Кількість учасників походу «Батько і син» − 24 людини: 12 батьків та 12 синів. Підтвердження участі в поході відбувається відповідно до порядку черги при реєстрації.

Вікенд відбудеться в Гірському масиві «Пригорганські Бескиди Карпат». Тут є чимало яскравих місць: водоспади, національний парк, яскраві краєвиди, смачна карпатська кухня. Серед мальовничих гір, між Сколе та Славське розташовано село Либохора, і саме в цьому мало відомому селі, і буде розташований базовий табір.

72 години батьки служитимуть своїм синам в умовах дикої природи. Без телефонів, годинників та фотоапаратів − лише повна зосередженість на спілкуванні із синами в межах спільного намету, біля одного кострища, під одним небом і на одних стежках.

Бути батьком − це особливе благословення від Господа і відповідальність за довірені нам життя. Батьківство − це служіння, але іноді ми терпимо в ньому поразку лише тому, що не беремо на себе відповідальності як чоловіки, батьки і сини. Кожному з нас Бог дав право робити вибір, і те, яким буде наше служіння батьківства залежить тільки від нашої рішучості і посвячення − готовності служити і жертвувати.

Якщо ти шукаєш можливості зміцнити відносини з сином або батьком, закликаємо тебе відкласти подалі всі справи і присвятити 72 години спілкуванню в захоплюючій пригоді, яка буде наповнена спільними переживаннями і моментами, що допоможуть відкрити серця батьків і синів перед Господом і один перед одним.

Читайте також:

Умови участі:

• кожен батько може взяти із собою одного сина у віці 11-17 повних років;
• кількість учасників походу − 24 людини: 12 батьків та 12 синів;
• підтвердження участі в поході відбувається відповідно до порядку черги при реєстрації.

Список необхідного спорядження і мапа з локацією, анкета для реєстрації та інша корисна інформація надані за посиланням:
https://www.the4thmusketeer.com.ua/dadandson.

Вартість участі для батька і сина становить 3300 гривень.
Контактний +380 (50) 334 80 99, Максим.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button