СвітХристиянські новини

Таліби йдуть від дверей до дверей у пошуках християн, перевіряють телефони на наявність біблійних додатків

Оскільки таліби продовжують здобувати контроль над Афганістаном після виведення американських військ, лідери підпільної християнської церкви попереджають про наслідки для релігійних меншин у країні.

Джерело: christianpost.com

У заяві, опублікованій у вівторок, лідер підпільної церкви, що служить християнам в Афганістані, і засновник некомерційної організації Global Catalytic Ministries, який називається псевдонімом Пастор X, надав звіт про ситуацію в країні. Цією заявою поділилася Frontier Alliance International, організація, яка прагне закласти основи Євангелії там, де їх немає.

«У талібів є список відомих християн, яких вони планують переслідувати і вбивати. Посольство США не існує, і більше немає безпечного місця для притулку віруючих», – йдеться у повідомленні.

«Усі кордони з сусідніми країнами закриті, а всі рейси припинені, за винятком приватних літаків. Люди тікають у гори, шукаючи притулку. Вони повністю покладаються на Бога, який єдиний, хто може і захистить їх».

У заяві зазначається, що «таліби йдуть від дверей до дверей, забраючи жінок і дітей».

«Люди повинні позначити свій будинок символом “Х”, якщо у них є дівчинка старше 12 років, щоб таліби могли забрати їх. Якщо вони знайдуть молоду дівчину, а будинок не був позначений, вони стратять всю сім’ю, – додається у заяві. Якщо знайдено заміжню жінку старше 25 років, таліби негайно вбивають її чоловіка, роблять з нею все, що захочуть, а потім продають як сексуальну рабиню».

Крім того, пастор Х заявив, що «чоловіки й батьки передали дружинам і дочкам зброю і сказали їм, що коли таліби прийдуть, вони можуть вибрати − вбити їх або вбити себе. Це їх вибір».

У заяві, оприлюдненій у вівторок, Рекс Роджерс, президент некомерційного християнського служіння ЗМІ SAT-7, розповів про небезпеки, з якими стикаються християни.

«Ми чуємо з надійних джерел, що таліби вимагають телефони людей, і якщо вони знайдуть завантажену Біблію на вашому пристрої, вони негайно вб’ють вас», – сказав Роджерс.

«Зараз неймовірно небезпечно для афганців мати на своїх телефонах щось християнське. У талібів всюди є шпигуни та інформатори».

SAT-7 повідомляє, що багато афганців почали цензурувати себе, щоб уникнути «розплати». За перші шість місяців 2021 року SAT-7 PARS повідомив про збільшення залучення аудиторії глядачів в Афганістані. SAT-7 PARS транслює дві програми, орієнтовані на афганських глядачів, − «Вікно світла» та «Таємниця життя».

В оновленні в четвер SAT-7 повідомив, що анонімний глядач SAT-7 PARS сказав організації, що християни «перебувають у реальній небезпеці».

«На жаль, протягом останніх двох-трьох днів ми з сім’єю отримували погрози смертю, – сказав анонімний глядач. У цій надзвичайній ситуації мені не залишається нічого іншого, як втекти з країни».

Інший глядач, який прийшов до Христа близько року тому, сказав SAT-7, що ситуація «жахлива»:

«Життя моєї дочки та моє життя в небезпеці. Моїй доньці 8 років. У неї немає нікого, крім мене. Було так важко знайти телефон, щоб з вами зв’язатися».

Джоель Річардсон, проповідник і ведучий подкасту «The Underground», пояснив у понеділок, що «у селах те, що роблять таліби… особливо якщо вони знають, що сім’ї є християнами, тобто невірними, вони забирають жінок… Підлітків і молодших і роздають їх як призи бійцям Талібану. За словами Річардсона, не тільки афганські християни опиняються в небезпеці через відродження талібів.

Читайте також:

«Талібан» також націлився на афганців, які за останні два десятиліття продемонстрували будь-яку вірність США. «Десятки тисяч афганців, які працювали з американськими військовими перекладачами, які були частиною уряду, − багато з них зазнають нападу, страчуються», – сказав він.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button